ЛЕТО и сезона годишњих одмора донели су и први талас транзитних туриста из Западне Европе и појачан саобраћај на граничним прелазима, па се током дана могу очекивати дужа задржавања.
Повезане вести

ЗА МЕСО У КОФЕРУ И КРИВИЧНА ПРИЈАВА: Шта путници могу да унесу у земље ЕУ
ПОПУЛАРНОМ парадајз туризму је, изгледа, одзвонило. Тегљење хране и пића из Србије на неку дестинацију у Европској унији може да донесе проблеме, па да буде скупља дара него мера. Тако је, на пример, грађанима који долазе из неке земље ван ЕУ забрањено да са собом унесу месо и млечне производе. Уколико неко покуша да то уради и не пријави ову храну, биће му конфискована и уништена, а може бити и кажњен новчаном казном или кривичним гоњењем.
26. 07. 2025. у 07:00
Најновије из рубрике

"ЧУЛА СЕ ГЛАСНА ЕКСПЛОЗИЈА, ПАС ЈЕ СПАЉЕН У СТАНУ": Језиви детаљи огромног пожара у Борчи
ВАТРОГАСЦИ гасе велики пожар који је избио на задњем спрату зграде у Борчи око сат и по времена.
28. 09. 2025. у 20:24

"КАКО СТЕ ВИ МУШКИ ТАКО МЛИТАВИ?": Отац Предраг оштро о пуцању бракова - поткачио "мамине синове"
У ДАНАШЊЕ време све чешће се чује пример како бракови пуцају јер се млади мушкарци не одвајају од својих мајки и никако не успевају да преузму улогу домаћина и супруга.
28. 09. 2025. у 16:29

АВИОН СА ГЕНЕРАЛОМ ПАВКОВИЋЕМ ПОЛЕТЕО ИЗ ФИНСКЕ: Ускоро стиже у Београд, ево где ће се одмах запутити
АВИОН Владе Србије, у ком се налази некададашњи командант Треће армије Војске Југославије и начелник Генералштаба генерал Небојша Павковић, полетео је управо из Финске.
28. 09. 2025. у 15:20

КАКО СЕ ПРАВИЛНО ЦЕЛИВА ИКОНА: Игуман открио у чему многи верници греше
УЛАЗАК у цркву или манастир код људи изазива различите емоције, а понекад и недоумице. Без обзира на верску позадину или сопствена уверења, многи се суочавају с неизвесношћу око тога како треба да се понашају приликом доласка у светилиште. Ово осећање несигурности често потиче из поштовања према верским обичајима и традицијама, као и жеље да се поштују правила и норме заједнице.
28. 09. 2025. у 14:38

ДОЛАЗИ ПРВИ СНЕГ: Зима поранила, ево када нас очекује драстичан пад температуре
У СРБИЈИ наредних дана променљиво облачно и свеже, на крајњем северу суво, а у осталим крајевима местимично са краткотрајном кишом, понегде и пљуском.
28. 09. 2025. у 14:02
Коментари (0)