ГРАД ПОНОВО ЗАСУО ЧАЧАК: Велика штета на усевима - падао лед величине лешника и ораха (ФОТО/ВИДЕО)
ОЛУЈНО невреме, праћено градом и јаким ветром погодило је у данас око 16.25 часова Чачак и околину.

Фото: В.И.
Град величине лешника и мањег ораха причинио је велике штете на усевима у околини града.
Дејствовала је и противградна служба, али, по свему судећи, без већих резултата.
Шахтови су се излили на улицама Чачка.
Подсетимо, невреме је данас захватило и Лозницу.
Препоручујемо

СРУЧИО СЕ ГРАД ВЕЛИЧИНЕ ОРАХА: Снажно невреме погодило Чачак и Нову Варош (ФОТО)
25. 06. 2021. у 11:20


ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје
НАЈНОВИЈА временска прогноза евопских стручњака за август показује прохладнији почетак месеца у централним деловима Европе, али се већ наговештава повратак суптропског гребена и новог таласа врелог времена. Услед присуства ниског притиска на северу континента, стварају се услови за нови топлотни талас који ће погодити већи део Европе, пише Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. у 20:19

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (2)