ЗАБЕЛЕО СЕ СРЕМ УСРЕД ЈУНА: Невероватна фотографија невремена, мештани у неверици (ФОТО)

ОВОГ поподнева становнике Срема изненадио је град који је један леп летњи дан обојио у бело, а грудвице града још се нису отопиле како се може видети на фотографији објављеној на друштвеним мрежама.

ЗАБЕЛЕО СЕ СРЕМ УСРЕД ЈУНА: Невероватна фотографија невремена, мештани у неверици (ФОТО)

Фото: Друштвене мреже

Подсетимо, Републички хидрометеоролошки завод Србије, издао је данас хитно саопштење о погоршању временских услова у наредних сат времена.

Наиме, на територији Срема, као и сремског дела Београда, односно, Нови Београд, Земун, Батајница и околна места, очекивала се права катаклизмична промена времена, која се и десила, а за само неколико минута невреме је погодило већи део Србије, а погледајте како је Срем изгледао након провале облака. 

Подсетимо, у Београду је дошло до јаке кише и грмљавине услед чега је град био у потпуном колапсу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

Компанија Меридианбет – Синоним за успех и верни пријатељ српске кошарке на предстојећем Ф4 турниру