АМСС УПОЗОРАВА: Појачан интензитет саобраћаја на путевима - опрез због кише
ПОЈАЧАН је интензитет саобраћаја на путевима у Србији, што је уобичајено за крај викенда, па се очекује већи број возила на прилазима већих градова, а опрез је потребан и због повремене слабе кише и мокрих коловоза, саопштио је вечерас Ауто-мото савез Србије (АМС С).

Новости
Према информацијама ЈП "Путеви Србије", на наплатним станицама нема задржавања возила.
Како је саопштила Управа граничне полиције РС, на путничким терминалима граничних прелаза возила на излаз из земље на Келебији чекају два сата, а код Сремске Раче 30 минута.
Теретна возила на излаз из земље на Батровцима чекају два сата, а на Лелбији и код Шида 60 минута.
Препоручујемо

УПАЉЕН МЕТЕО АЛАРМ НА ТЕРИТОРИЈИ ЦЕЛЕ СРБИЈЕ: Стиже нови талас пљускова и грмљавина!
06. 06. 2021. у 09:44

НАЈНОВИЈА НАЈАВА РХМЗ: Пљускови и грмљавина у наредна два сата у овим деловима земље!
06. 06. 2021. у 08:00

ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје
НАЈНОВИЈА временска прогноза евопских стручњака за август показује прохладнији почетак месеца у централним деловима Европе, али се већ наговештава повратак суптропског гребена и новог таласа врелог времена. Услед присуства ниског притиска на северу континента, стварају се услови за нови топлотни талас који ће погодити већи део Европе, пише Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. у 20:19

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (0)