КОЛИКО ЈЕ ТЕРОРИСТА У СРПСКОЈ БАЗИ ПОДАТАКА? "Спавачи" из јужне покрајине претња за целу Европу, ускоро усвајање новог закона

Новости онлине

05. 06. 2021. у 19:00

УОЧИ усвајања новог скупштинског закона, "Новости", у недељном броју, откривају колико је терориста у бази података наших безбедносних служби.

КОЛИКО ЈЕ ТЕРОРИСТА У СРПСКОЈ БАЗИ ПОДАТАКА? Спавачи из јужне покрајине претња за целу Европу, ускоро усвајање новог закона

Фото Архива ВН

  • У евиденцији сви за које постоје оперативна сазнања
  • БИА ће имати улогу корисника података и администратора
  • Изазов за безбедност у земљи - простор Санџака и КиМ
  • "Спавачи" из јужне покрајине претња и за земље ЕУ

Све о формирању специфичне националне евиденције, можете прочитати у сутрашњем, штампаном издању "Вечерњих новости"!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИЗВЕШТАЈИ ГЕНЕРАЛШТАБА СУ НЕИСТИНА, СВЕ ЈЕ ИЗГУБЉЕНО! Украјинска војска открива шта се дешава у паклу Покровска

"ИЗВЕШТАЈИ ГЕНЕРАЛШТАБА СУ НЕИСТИНА, СВЕ ЈЕ ИЗГУБЉЕНО!" Украјинска војска открива шта се дешава у паклу Покровска

УКРАЈИНСКЕ снаге настављају упорно да бране џеп око Покровска и Мирнограда, упркос немилосрдним руским нападима који све више угрожавају линије снабдевања и повећавају ризик од потпуног окружења-

06. 11. 2025. у 14:56

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

ОНИ СУ ТВОЈЕ ЖРТВЕ! Папа јавно прозвао Трампа због ситуација у српском граду

"ОНИ СУ ТВОЈЕ ЖРТВЕ!" Папа јавно прозвао Трампа због ситуација у "српском" граду

ПАПА Лав позвао је на "дубоко размишљање" о начину на који се мигранти третирају у Сједињеним Државама, рекавши да су многи људи "дубоко погођени" политиком масовних депортација.

06. 11. 2025. у 12:50

Коментари (0)

РУСИЈА У ШОКУ! Није ни сањала да ће ово да доживи, а таман је све кренуло по њеном! Кремљ одмах реаговао