УПОЗОРЕЊЕ ВОЈСКЕ СРБИЈЕ: Забрањено кретање од осам ујутру до поноћи на Пасуљанским ливадама

З. Рашић

02. 06. 2021. у 18:09

У ДВА наврата током овог месеца на војном полигону Пасуљанске ливаде биће изведене вежбе гађања, и то артиљеријом од 5. до 10. јуна и гађање пешадијским наоружањем и минобацачима у периоду од 27. до 30. јуна.

УПОЗОРЕЊЕ ВОЈСКЕ СРБИЈЕ: Забрањено кретање од осам ујутру до поноћи на Пасуљанским ливадама

Фото: Министарство одбране

Министарство одбране, Универзитет одбране и војна академија обавестили су грађане да је у време вежби од 8 изјутра до поноћи у полигону забрањено кретање људи, домаћих животиња, моторних возила и сточних запрега, а сви објекти, настањени стално или привремено, у том периоду морају бити исељени.

Полигонски простор ће бити обележен црвеним заставицама и обезбеђиваће га стражари у циљу заштите становништва.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје

ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје

НАЈНОВИЈА временска прогноза евопских стручњака за август показује прохладнији почетак месеца у централним деловима Европе, али се већ наговештава повратак суптропског гребена и новог таласа врелог времена. Услед присуства ниског притиска на северу континента, стварају се услови за нови топлотни талас који ће погодити већи део Европе, пише Severe Weather Europe.

04. 08. 2025. у 20:19

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

ПОВАМПИРИЛО СЕ УСТАШТВО: Десетине хиљада Хрвата пева Ајмо, ајмо, ајмо усташе! (ВИДЕО)