ДОКТОР КОН О НАВИЈАЧИМА У ПИОНИРУ: Неприхватљива и забрињавајућа ситуација
29. 05. 2021. у 11:32
Око 4.000 навијача на кошаркашкој утакмици Црвена Звезда - Будућност члан Кризног штаба, епидемиолог Предраг Кон оценио је као неприхватљиво понашање и стављање пред свршен чин, па чак и скандалозан поступак.
Повезане вести

ЧЕТВРТИ ТАЛАС КОРОНЕ У СЕПТЕМБРУ? Нови удар не можемо да избегнемо, али од овог фактора све зависи
БРОЈ новозаражених опада, епидемиолошка ситуација је све повољнија, све прогнозе говоре да нас чека знатно мирније лето, али стручњаци упозоравају да нам на јесен прети нови талас.
18. 05. 2021. у 14:50

ПУТ ДО МАТУРА, КОНЦЕРАТА, НОЋНОГ ЖИВОТА И ДРУЖЕЊА: Др Кон о нокдауну короне - Ево ко држи кључ победе против вируса
ПРОЦЕС имунизације у нашој земљи одвија се добро и то је допринело смиривању вируса корона. Полако се стичу услови за постепено попуштање мера, ипак за враћање навикама и животу пре пандемије - тек смо на пола пута.
16. 05. 2021. у 08:45

ОГЛАСИО СЕ КОН ПРЕД СЕДНИЦУ КРИЗНОГ ШТАБА: Епидемиолог има добре вести!
Кон је, гостујући на РТС-у, рекао да је вакцинација једини излаз из епидемије, али и да грађани не треба да се оптерећују провером антитела, пошто је то само један од показатеља имунитета.
14. 05. 2021. у 09:56

"ВИРУС ТРЕБА ИСТЕРАТИ ИЗ СРБИЈЕ": Доктор Кон јасан - Вакцинација је патриотски чин!
ЕПИДЕМИОЛОГ Предраг Кон позвао данас грађане, нарочито млађе, да се вакцинишу против вируса корона и да тиме покажу да су друштвено одговорни.
12. 05. 2021. у 10:14

МОРАЋЕ ДА ПРИМЕ И ТРЕЋУ ДОЗУ: Др Кон објаснио шта ће бити са људима који немају антитела после вакцинације
ОНИ који немају антитела после примљене две дозе вакцине против корона вируса мораће да приме и трећу, изјавио је епидемиолог и члан Кризног штаба за борбу против коронавируса Предраг Кон.
10. 05. 2021. у 12:18
Најновије из рубрике

ТРАГЕДИЈА ПРОТЕРАНИХ СРБА СЛАМА СРЦА: Кад у последњи крајишки строј стигне вест да су у колони код Петровца умрле две бебе...
СРПСКЕ избеглице из Републике Српске Крајине и неколико дана после почетка "Олује" надале су се да ће се вратити у своја родна места, писале су "Новости" 13. августа 1995. године.
04. 08. 2025. у 18:39

МЕСАРОВИЋ ИСПРАТИЛА СТУДЕНТЕ КОЈИ ПУТУЈУ У КИНУ: "Носите Србију у срцу, а вратићете се богатији знањем, контактима и искуством"
У организацији компаније МИНТХ, 53 студената из Србије сутра ће отпутовати у Кину, а свечаном испраћају, данас уприличеном у Кинеском културном центру у Београду, присуствовала је потпредседница Владе Србије Адријана Месаровић која је поручила да су ови млади амбасадори челичног пријатељства Србије и Кине.
04. 08. 2025. у 18:12

КОМУНИСТИЧКА ПАРТИЈА ПОЗИВА НАРОД НА УСТАНАК: У обрачуну са комунистима истицао се председник владе Живковић, што му они неће заборавити
СВАКОДНЕВНИ инспекцијски послови генерала Петра Живковића и посете готово свим значајнијим догађајима у држави, пунили су новинске ступце дневне штампе.
04. 08. 2025. у 18:00

СЛИКА КОЈА ЈЕ ОБИШЛА СВЕТ Дете из "Олује" данас доктор наука
ТАТА је снажно загрлио баку. Трајао је тај загрљај. Обоје су плакали. Видео сам да се моја Сава једва држала за довратник. Чуо сам њен јецај када су се растали.
04. 08. 2025. у 18:00

СУПЕРЋЕЛИЈА ПОХАРАЛА ОВАЈ ДЕО СРБИЈЕ: Падао град асиметричног пречника величине 6 цм (ФОТО/ВИДЕО)
КРУПАН град пао је у Пчињском округу, објављено је на Телеграм налогу метеоролошке странице Хаилз Србија. Републички хидрометеоролошки завод Србије (РХМЗ) претходно је издао хитно упозорење за тај део Србије.
04. 08. 2025. у 17:52
Коментари (0)