ИДЕАЛНА ГРИЦКАЛИЦА ПУНА ВИТАМИНА: Семенке бундеве за лепшу кожу, нижи холестерол и здраве репродуктивне органе
СЕМЕНКЕ бундеве могу да буду идеална грицкалица за летње дане, јер обилују минералима које тело губи знојењем.

Фото Shutterstock
Осим што садрже калцијум, магнезијум, калијум, цинк, семенке су богате и витаминима А, Б1, Б2, Б6, Ц, Д, Е, К.
Семенке бундеве богате су и омега 3 и омега 6 есенцијалним масним киселинама које повећавају енергију организма, регулишу ниво холестерола, побољшавају здравље репродуктивних органа и обезбеђују леп изглед коже и бољу функцију централног нервног система.
БОНУС ВИДЕО - РЕЦЕПТ ГОТОВ ЗА ПЕТ МИНУТА: Направите посне бисере без коришћења шпорета
Препоручујемо

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

"ЂЕДОВИ ТЕ ПРОКЛЕЛИ!" Вељко бесан на презимењакињу, слави Олују
СИН певачице Светлане Цеце Ражнатовић, Вељко Ражнатовић, важи за великог родољуба, а сада га је разбеснело то што је једна његова презимењакиња учествовала у годишњици прославе "Олује".
03. 08. 2025. у 10:36
Коментари (0)