ЗДРАВКО КРИВОКАПИЋ ОДГОВОРИО ЂУКАНОВИЋУ: Сећате ли се претњи?
19. 05. 2021. у 22:27
ПРЕМИЈЕР Црне Горе Здравко Кривокапић одговорио је на оптужбе председника Мила Ђукановића.
Повезане вести
МАНДИЋ: Хвала председнику Чешке, Милошу Земану
ХВАЛА председнику Чешке, Милошу Земану, на речима извињења које је упутио нашем народу поводом НАТО агресије на Савезну Републику Југославију 1999. године, написао је на Твитеру лидер Нове српске демократије Андрија Мандић.
19. 05. 2021. у 16:48
ПРЕКИНУТА СЕДНИЦА ЗБОГ ХИСТЕРИЧНОГ НАПАДА: Инцидент у скупштини Црне Горе, Драгиња викала - Издајници, не лајте! (ВИДЕО)
ПОСЛАНИК Социјалдемократске партије СДП Драгиња Вуксановић-Станковић вређала је данас колеге посланике у скупштини Црне Горе.
18. 05. 2021. у 19:10
МИТРОПОЛИЈА: Надлежне институције да санкционишу оне који под плаштом светковања буду правили инциденте
МИТРОПОЛИЈА црногорско-приморска очекује од надлежних институција да појачају своју пажњу према одржавању јавног реда и мира, и да оне који под плаштом светковања буду правили било какве инциденте, ма са које стране они долазили, буду благовремено и на прави начин санкционисани.
18. 05. 2021. у 17:40
СПРЕМНА ТРОБОЈКА ДУГА 350 МЕТАРА: Беранци поново руше рекорде (ФОТО)
НАЈВЕЋА застава, тробојка дуга 150 метара, поклон навијача Црвене звезде, која је истицана на литијама у Беранама и након дочека након заточења епсикопа Јоаникија у Никшићу, неће бити најдужа у региону.
18. 05. 2021. у 17:44
СМЕТА ИМ РЕПУБЛИКА СРПСКА! Табла на граници са Црном Гором изазвала буру у Сарајеву (ФОТО)
НА ПОЈЕДИНИМ граничним прелазима на улазу у Босну и Херцеговину из Црне Горе стоје табле које су изазвале буру последњих дана у Парламенту БиХ.
18. 05. 2021. у 17:00
Најновије из рубрике
АБАЗОВИЋ ОШТРО О МИЛОВОМ КРИМИНАЛУ: Ђукановић не може да докаже порекло имовине
ЛИДЕР Грађанског покрета УРА Дритан Абазовић рекао је да бивши високи државни званичник и лидер Демократске партије социјалиста Мило Ђукановић не може да докаже порекло своје имовине и да би за њега доказе требало потражити у иностранству, што надлежни не раде.
25. 03. 2026. у 20:15
НЕСТАО КОКАИН, ПОДМЕТНУТ - ШЕЋЕР: Још један скандал у судским депоима у Црној Гори
ПОСЛЕ афере са прокопавањем тунела до депоа Вишег суда у Подгорици, одакле су потом украдени докази у изузетно осетљивим предметима, још један сличан скандал забележен је у депоу Вишег суда у Бијелом Пољу.
25. 03. 2026. у 19:51
" ВЕЉЕ БРДО - ОГЛЕДАЛО ДРЖАВЕ": Премијер Милојко Спајић присуствовао почетку изградње стамбеног комплекса у Подгорици
УПРКОС многим сумњама, почела је реализација пројекта Веље Брдо, што је само један у низу корака који ће уследити, а најважније је да је он започет - изјавио је данас, приликом почетка радова на изградњи комплекса у Подгорици, председник Владе Црне Горе Милојко Спајић.
25. 03. 2026. у 18:22
ДПС САЧУВАО СМОЛОВИЋА: Политички "слалом" у Бијелом Пољу довео до наставка владавине Бошњачке странке и Демократске партије социјалиста
ПОСЛЕ вишемесечних препуцавања и одбијања да дођу на седнице Скупштине општине у Бијелом Пољу, гласовима њихових и одборника ДПС, Бошњачка странка постала је - несвакидашњи политички феномен.
25. 03. 2026. у 18:10
СПОРА ПРАВДА - ГОТОВА НЕПРАВДА: Поглавље 23 у преговорима са ЕУ, званична Подгорица треба да затвори до краја ове године
ПОГЛАВЉЕ 23 у преговорима Црне Горе са Европском унијом, који обухвата правосуђе и темљна права, кључно је за напредак у чланству и једно је од 19 која би званична Подгорица требало да затвори до краја ове године.
25. 03. 2026. у 08:00
Коментари (0)