НЕБОЈША МЕДОЈЕВИЋ О ШВЕРЦУ ЦИГАРЕТА: Из Луке бар изашло 50 шлепера, нисмо се борили да би ова власт радила исто као и браћа Ђукановић
ПРЕДСЕДНИК Покрета за промене Небојша Медојевић је на седници Скупштине рекао да је прошлог викенда поново покренут посао са транзитом цигарета преко Луке Бар, из које је, како истиче, изашло 50 шлепера.

Фото ПЗП
- То је исто што се радило и за време бившег режима - казао је Небојша Медојевић.
Он је истакао да није могуће да за то нису знали, као и дали одобрење премијер Црне Горе Здравко Кривокапић, шеф АНБ-а Дејан Вукшић, министар финансија и социјалног старања Милојко Спајић.
- Спајић није формацијски укључен, али има своје обавезе - казао је Медојевић.
Он је најавио да ће упутио иницијативу Одбору за безбедност и одбрану да се саслуша директор АНБ-а, истичући да су у ту акцију укључена и два тајкуна, од којих је један, како тврди, близак Кривокапићу.
Он је казао да се нада да то ДФ неће толерисати.
- Нисмо се борили да би ова власт радила исто као и браћа Ђукановић (Мило Ђукановић и Ацо Ђукановић) - истакао је Медојевић.
Он је реаговао и на то што од Владе није добио информацију о стању тржишта цигарета, истичући да је то од претходних Влада добијао.
- Сумњам да је постојала политичка инструкција министра да не дозволи те информације - казао је Медојевић.
(Борба)
Препоручујемо

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

"ЂЕДОВИ ТЕ ПРОКЛЕЛИ!" Вељко бесан на презимењакињу, слави Олују
СИН певачице Светлане Цеце Ражнатовић, Вељко Ражнатовић, важи за великог родољуба, а сада га је разбеснело то што је једна његова презимењакиња учествовала у годишњици прославе "Олује".
03. 08. 2025. у 10:36
Коментари (1)