ПЉЕВЉАК ПРЕТИО СУДИЈИ: Хитно му одређено задржавање од 72 сата
08. 05. 2021. у 00:31
ДЕЖУРНИ тужилац Основног државног тужилаштва у Пљевљима, након саслушања, одредио је вечерас задржавање лицу Р.Л. у трајању од 72 часа због основане сумње да је извршио кривично дело напад на службено лице у вршењу службене дужности на штету лица Р.К. и кривично дело угрожавање сигурности на штету лица М.М., саопштила је вечерас Наташа Бајчета, државни тужилац и портпарол у ОДТ у Пљевљима.
Повезане вести
ИЗНЕСИТЕ ДОКАЗЕ И ДАЋУ ОСТАВКУ: Нови начелник Центра безбедности Пљевља Харис Ђурђевић одбацио све оптужбе на његов рачун
НОВОИМЕНОВАНИ начелник Центра безбедности Пљевља, Харис Ђурђевић, одбацио је све отужбе које су му се претходних дана стављале на терет. Он је позвао учесника протеста против његовог именовања, председнике општинских одбора политичких партија који су се обратили јавности и Влади ЦГ, да презентују све доказе које имају против њега.
24. 04. 2021. у 06:34
ОБУСТАВЉЕНИ ПРОТЕСТИ: Грађани позвали челнике Владе и полиције да дођу у Пљевља
ОБУСТАВЉАМО наш протест до доласка челника Владе и полиције у Пљевља за шта имамо обећање да ће се ускоро догодити. У противном борба за слободу се наставља- наведено је у саопштењу које су учесници протеста поделили новинарима.
22. 04. 2021. у 00:53
ПОКРЕТ ЗА ПЉЕВЉА ОЦЕНИО: ДПС производи "четнике" да плаши мањинске народе
„ЧЕТНИЧКЕ хорде“ у Пљевљима у 21. веку производи Демократска партија социјалиста (ДПС) за плашење мањинских народа, док он за то време пљачка Црну Гору, саопштили су из Покрета за Пљевља.
21. 04. 2021. у 19:15
ПОЧЕЛА САСЛУШАЊА ОСУМЊИЧЕНИХ ЧЛАНОВА КАВАЧКОГ КЛАНА: Полицијске снаге обезбеђују зграду Специјалног тужилаштва, трага се за Звицером
У СПЕЦИЈАЛНОМ државном тужилаштву почела су саслушања осумњичених чланова кавачког криминалног клана.
21. 04. 2021. у 17:29
ШЕФ ПОЛИЦИЈЕ У ПЉЕВЉИМА ПОД ЛУПОМ: Брђанин – Спреман сам да испитам одлуку
ДИРЕКТОР Управе полиције Црне Горе, Зоран Брђанин, поводом распоређивања начелника Центра безбедности Пљевља изјавио је да је спреман да размотрим сваку своју одлуку, па и ову, око именовања начелника ЦБ Пљевља.
20. 04. 2021. у 21:08
МАЛТРЕТИРАО И ПРЕБИЈАО УЧЕСНИКЕ ЛИТИЈА: Бура због избора новог начелника Центра безбедности Пљевља, грађани најављују блокаду града!
ИЗБОР новог начелника Центра безбедности Пљевљa Хариса Ђурђевић који је до сада обављао послове руководиоца Јединице за сузбијање општег и привредног криминала у овом центру, подигао је на ноге грађане који су најавили да ће блокирати ЦБ Пљевља.
20. 04. 2021. у 07:26
Најновије из рубрике
"У ЗЕТИ ВИШЕ НЕЋЕМО ПРИЗНАВАТИ ЛАЖНУ ДРЖАВУ ОД 12. МАЈА": Кнежевић за "Новости" о свим актуелним темама у Црној Гори, поменуо и Рики Мартина
ПРЕДСЕДНИК Демократске народне партије Милан Кнежевић поново је заљуљао Црну Гору, али и регион. Овог пута најавом да од 12.маја, Дана Светог Василија Острошког, у његовој Зети више неће важити признавање лажне државе Косово. Тог дана ће одборници локалног парламента усвојити документ којим признавање тзв. државе Косово неће више важити на територији најмлађе црногорске општине Зете, очекујући да ће се исто десити и у осталим општинама где Срби доминантно управљају извршном влашћу.
10. 05. 2026. у 07:11
КНЕЖЕВИЋ О УСТАВНОЈ КРИЗИ У ЦРНОЈ ГОРИ: Сатлер све замутио
ПРЕДСЕДНИК и посланик Демократске народне партије (ДНП) Црне Горе Милан Кнежевић изјавио је данас да је амбасадор ЕУ Јохан Сатлер главни кривац за уставну кризу у земљи.
06. 05. 2026. у 17:31
ТРЕЋИ ДАН БУКТИ ПОЖАР У СЕЛУ БРЕСТИЦЕ, НАДОМАК НИКШИЋА: Опасност и даље прети, мештани сами на првој линији одбране
У СЕЛУ Брестице, надомак Никшића, већ трећи дан активан је велики пожар који прети домаћинствима.
06. 05. 2026. у 10:47
Срби су сада мањина и у својој држави, на Косову и Метохији
КРОЗ цео двадесети век Срби су били у центру збивања и због своје слободољубивости много су страдали у балканским, Првом и Другом светском рату, као и деведесетих. У држави у којој смо живели, каква год да је била, стасавали смо заједно и нигде нисмо били национална мањина.
05. 05. 2026. у 21:33
Пао кавчанин у Москви: Русија по интерполовиј потерници ухапсила Дрешаја
ИЗ Управе полиције саопштили су да је Дрешај лишен слободе након спроведене међународне циљане потраге и директне и прецизне размене информација између НЦБ Интерпол Подгорица и НЦБ Интерпол Москва.
05. 05. 2026. у 19:59
Коментари (0)