ЗВИЦЕРОВУ КУЋУ ПРЕТРЕСАЛИ ВИШЕ ОД ДВА САТА: "Кавчанину" одузете вредне уметничке слике и предмети (ВИДЕО)

28. 03. 2021. у 21:18

ПРИПАДНИЦИ Сектора специјалне полиције данас нешто после 18.30 часова напустили су просторије које користи Радоје Звицер, вођа “кавачког” криминалног клана.

ЗВИЦЕРОВУ КУЋУ ПРЕТРЕСАЛИ ВИШЕ ОД ДВА САТА: Кавчанину одузете вредне уметничке слике и предмети (ВИДЕО)

Фото: Принтсцреен/МУП

Према незваничним подацима, полицајци су одузели више предмета, између осталог и вредне уметничке слике, које су се налазиле у објектима које користе вође тог клана.


Специјална полиција данас је око 16.30 часова упала у насеље Кавач у Општини Котор, где су вршили претресе покретне и непокретне имовине коју користе безбедносно интересантна лица (БИЛ), односно чланови озлоглашеног “кавачког” криминалног клана.

Полиција је блокирала улицу која иде ка насељу Кавач и траже наркотике, оружје…. али и одбегле чланове криминалног клана.


Из полиције је незванично саопштено да су у питању превентивне активности, које ће бити појачане у наредном периоду према припадницима чланова организованих криминалних група.

(Лупа)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

Коментари (0)

БЕЗБЕДНОСТ НА РАДУ: Култура која спасава животе