БОЖИЋ ЕУ ДЕМОКРАТАМА: Србија није ничија колонија, нити ће икада бити
25. 06. 2026. у 21:34
25. 06. 2026. у 21:34
25. 06. 2026. у 20:20
25. 06. 2026. у 20:15
25. 06. 2026. у 17:01
25. 06. 2026. у 20:01 >> 22:08
Humanitarac
17.02.2021. 19:55
U isto vreme, iz zahvalnosti prema Srbiji, pripadnik Vlade Crne Gore čestita godišnjicu nezavisnosti mafijaško-terorističke tvorevine tzv. Kosova. Bravo, komšije!
Kiza
17.02.2021. 20:12
Sram te bilo Krivokapicu, sram te bilo tih bratski poklona i te Premijerke i naroda u cije ime dolazi. Dobro pogledaj i ti i tebi slicni kako se bliznji cuva i pomaze a ne isterivanjem "ambasadora". Nema na cemu i drugi put....
Dane
17.02.2021. 20:18
Srbija je u ovom trenutku prejaka i za Svetske sile! Ovo je je velika stvar, pomoci ljudima u nevolji.
master
17.02.2021. 21:47
Imate zahvalnicu od Dritana, jedan dan se zahvali za vakcinu drugi dan ?????
Banovo
18.02.2021. 01:06
Vi njima vakcine a oni čestitaju šiptarima godišnjicu samoproglašene nezavisnosti vaše teritorije, pametnom dosta.
dragan
18.02.2021. 01:48
ANA, volimo te. Zivela Srbija.