КРИВОКАПИЋЕВА ВЛАДА ДОНЕЛА ОДЛУКУ: Обуставља се поступак одобравања изградње мале хидроелектране Слатина
ВЛАДА Здравка Кривокапића је дала сагласност да се прекине поступак одобравања изградње објекта мале хидроелектране "Слатина" на водотоку Слатина у општини Колашин, као и будућих нових малих хидроелектрана док радна група Министарства капиталних инвестиција оконча поступак контроле процедуре и законитости закључених уговора о концесији за мале ХЕ.
Фото: gov.me
Познато је да поменуту хидроелектрану гради фирма ББ "Хидро" која је у сувласништву Блажа Ђукановића, сина председника Црне Горе и лидера ДПС Мила Ђукановића.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)