БРАНО МИЋУНОВИЋ ДОВЕДЕН У КОТОР: Контроверзни моћник на саслушању!
07. 01. 2021. у 15:42
НИКШИЋАНИН Брано Мићуновић, незванични „краљ црногорског подземља“, доведен је у которско тужилаштво на саслушање.
Повезане вести
ОГЛАСИО СЕ МАНДИЋ ПОВОДОМ ХАПШЕЊА БРАНА МИЋУНОВИЋ: Пуна подршка за одлучну борбу против организованог криминала
ПОЗДРАВЉАМ храбру одлуку Владе Здравка Кривокапића и Дритана Абазовића да ухапсе Бранислава Брана Мићуновића, написао је на свом Твитер профилу лидеру Нове српске демократије Андрија Мандић.
06. 01. 2021. у 15:22
ЕВО ЗБОГ ЧЕГА ЈЕ ПАО БРАНО МИЋУНОВИЋ: Откривен разлог привођења о ком бруји регион!
НИКШИЋКИ бизнисмен Брано Мићуновић ухапшен је данас у Будви.
06. 01. 2021. у 14:54
МИЛОВ ПРИЈАТЕЉ, ГОСПОДАР ПОДЗЕМЉА: Ево ко је Брано Мићуновић који је данас ухапшен у Будви
НИКШИЋАНИН Бранислав Брано Мићуновић ухапшен је у Будви.
06. 01. 2021. у 14:29
ШОК У ЦРНОЈ ГОРИ: Ухапшен Брано Мићуновић!
НИКШИЋКИ бизнисмен Брано Мићуновић ухапшен је данас у Будви, јер је, како незванично сазнајемо, у просторијама које користи пронађено оружје.
06. 01. 2021. у 14:01
ГОРИ ИНТЕРНЕТ: Ово нико није очекивао - погледајте шта је Станивуковић урадио пре него што је честитао Бадње вече (ФОТО)
НОВИ градоначелник Бањалуке Драшко Станивуковић објавио је необичну слику на Инстаграму, фотографисану на Бадњи дан.
06. 01. 2021. у 19:56
Најновије из рубрике
КНЕЖЕВИЋ О УСТАВНОЈ КРИЗИ У ЦРНОЈ ГОРИ: Сатлер све замутио
ПРЕДСЕДНИК и посланик Демократске народне партије (ДНП) Црне Горе Милан Кнежевић изјавио је данас да је амбасадор ЕУ Јохан Сатлер главни кривац за уставну кризу у земљи.
06. 05. 2026. у 17:31
ТРЕЋИ ДАН БУКТИ ПОЖАР У СЕЛУ БРЕСТИЦЕ, НАДОМАК НИКШИЋА: Опасност и даље прети, мештани сами на првој линији одбране
У СЕЛУ Брестице, надомак Никшића, већ трећи дан активан је велики пожар који прети домаћинствима.
06. 05. 2026. у 10:47
Срби су сада мањина и у својој држави, на Косову и Метохији
КРОЗ цео двадесети век Срби су били у центру збивања и због своје слободољубивости много су страдали у балканским, Првом и Другом светском рату, као и деведесетих. У држави у којој смо живели, каква год да је била, стасавали смо заједно и нигде нисмо били национална мањина.
05. 05. 2026. у 21:33
Пао кавчанин у Москви: Русија по интерполовиј потерници ухапсила Дрешаја
ИЗ Управе полиције саопштили су да је Дрешај лишен слободе након спроведене међународне циљане потраге и директне и прецизне размене информација између НЦБ Интерпол Подгорица и НЦБ Интерпол Москва.
05. 05. 2026. у 19:59
"Немамо информацију да планирамо да помогнемо САД против Ирана" Министарство одбране Црне Горе: Такве одлуке су ван наше надлежности
МИНИСТАРСТВО одбране Црне Горе саопштило је данас да нема информацију о томе да се разматра могућност да Црна Гора уступи своје војне капацитете и пружи логистичку подршлку Сједињеним Америчким Државама за евентуални рат против Ирана.
04. 05. 2026. у 22:20
Коментари (0)