ЗА ДЕЦУ ФУНКЦИОНЕРА ДПС ПРАВИЛА НЕ ВАЖЕ: Корона журка усред епидемије, а људе хапсили због литија (ВИДЕО)

Новости онлине

26. 12. 2020. у 21:10

ИАКО су у целој целој Црној Гори због ситуације са коронавирусом журке забрањене, за децу функционера Демократске партије социјалиста изгледа та правила не важе.

ЗА ДЕЦУ ФУНКЦИОНЕРА ДПС ПРАВИЛА НЕ ВАЖЕ: Корона журка усред епидемије, а људе хапсили због литија (ВИДЕО)

Фото: Принтсцреен

Они се, као да је све уобичајено, окупљају на дневним журкама у кафићу Урбан.

Јасно је да су прекршене мере, али деца функционера не маре за корону када је добар провод у питању. Журка је одржана око 18:30 часова.

Док су у марту и априлу поједине хапсили због изласка и тренирања на отвореном, на појаву оваквих окупљања за сада жмури целокупна јавност.

(Борба)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница

КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница

ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...

24. 03. 2026. у 22:24

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

ИМА ЖИВОТА И БЕЗ ЕУ - ОНА ЈЕ САМО СЕНЗАЦИЈА Милановић изненадио изјавом: Она је фасада и надоградња, и то док траје...

"ИМА ЖИВОТА И БЕЗ ЕУ - ОНА ЈЕ САМО СЕНЗАЦИЈА" Милановић изненадио изјавом: "Она је фасада и надоградња, и то док траје..."

ХРВАТСКИ председник Зоран Милановић примио је данас у Загребу македонску председницу Гордану Сиљановску Давкову и поручио да процес приступања њене земље предуго траје, да не може да даје савете, али да има живота и без Европске уније (ЕУ).

25. 03. 2026. у 10:29

Коментари (0)

НОВО ЛИЦЕ GOMEXA: Трговина која разуме свог комшију