И ПОРЕД ВИРУСА КОРОНА: У Будви 1.900 туриста у новембру, највише Руса и Срба
13. 11. 2020. у 23:45
ТУРИСТИЧКА организација Будве саопштила је данас да у том граду тренутно борави око 1.900 туриста, од чега највећи број у приватном смештају.
Повезане вести
ЗА 31 БИЗНИСМЕНА ОД БАРА 150.000€: Бесповратна средства предузетницима са квалитетним пословним идејама
ПОДРШКА предузетницима са квалитетним бизнис-идејама кроз бесповратна средства од 150.000 евра из општинског буџета дефинисана је потписивањем уговора између председника Општине Бар и 31 предузетника.
01. 09. 2020. у 14:00
НЕМА СПАСА ЗА СЕЗОНУ У ЦРНОЈ ГОРИ: Цене преполовљене, плаже и даље празне - репортери "Новости" на Црногорском приморју
УЗАВРЕЛА политичка атмосфера у Црној Гори надвила се и над приморје и короном десетковане плаже око Будве!
29. 08. 2020. у 21:51 >> 21:51
ПОДГОРИЧКИ ФУНКЦИОНЕР: Граница са Србијом отворена на захтев туристичке привреде
Државни секретар у црногорском Министарству одрживог развоја и туризма Дамир Давидовић изјавио је данас да је отварање граница са Србијом био захтев туристичке привреде.
17. 08. 2020. у 09:04
РУСИ ОДУСТАЛИ, САД И СРБИ ДОБРОДОШЛИ: Није прецизирано да ли ће бити обавезна PCR провера, или је довољна серолошка анализа из крви
ГРАНИЦЕ Црне Горе од суботе су отворене, не само за оне који долазе приватним авионима, него и за остале грађане Србије, који ће улазити највероватније само са негативним тестом на корону.
15. 08. 2020. у 07:36
Најновије из рубрике
АБАЗОВИЋ ОШТРО О МИЛОВОМ КРИМИНАЛУ: Ђукановић не може да докаже порекло имовине
ЛИДЕР Грађанског покрета УРА Дритан Абазовић рекао је да бивши високи државни званичник и лидер Демократске партије социјалиста Мило Ђукановић не може да докаже порекло своје имовине и да би за њега доказе требало потражити у иностранству, што надлежни не раде.
25. 03. 2026. у 20:15
НЕСТАО КОКАИН, ПОДМЕТНУТ - ШЕЋЕР: Још један скандал у судским депоима у Црној Гори
ПОСЛЕ афере са прокопавањем тунела до депоа Вишег суда у Подгорици, одакле су потом украдени докази у изузетно осетљивим предметима, још један сличан скандал забележен је у депоу Вишег суда у Бијелом Пољу.
25. 03. 2026. у 19:51
" ВЕЉЕ БРДО - ОГЛЕДАЛО ДРЖАВЕ": Премијер Милојко Спајић присуствовао почетку изградње стамбеног комплекса у Подгорици
УПРКОС многим сумњама, почела је реализација пројекта Веље Брдо, што је само један у низу корака који ће уследити, а најважније је да је он започет - изјавио је данас, приликом почетка радова на изградњи комплекса у Подгорици, председник Владе Црне Горе Милојко Спајић.
25. 03. 2026. у 18:22
ДПС САЧУВАО СМОЛОВИЋА: Политички "слалом" у Бијелом Пољу довео до наставка владавине Бошњачке странке и Демократске партије социјалиста
ПОСЛЕ вишемесечних препуцавања и одбијања да дођу на седнице Скупштине општине у Бијелом Пољу, гласовима њихових и одборника ДПС, Бошњачка странка постала је - несвакидашњи политички феномен.
25. 03. 2026. у 18:10
СПОРА ПРАВДА - ГОТОВА НЕПРАВДА: Поглавље 23 у преговорима са ЕУ, званична Подгорица треба да затвори до краја ове године
ПОГЛАВЉЕ 23 у преговорима Црне Горе са Европском унијом, који обухвата правосуђе и темљна права, кључно је за напредак у чланству и једно је од 19 која би званична Подгорица требало да затвори до краја ове године.
25. 03. 2026. у 08:00
Коментари (0)