УМАЛО ТУЧА НА ЛЕТУ ПОДГОРИЦА-БЕОГРАД: Рукометаши Црне Горе вређали Кнежевића
06. 11. 2020. у 16:09
У јутрошњем лету из Подгорице за Београд у авиону Монтенегро Аирлинеса нашли су се црногорски рукометаши и лидери Демократског фронта Андрија Мандић и Милан Кнежевић.
Повезане вести
СРПСКИМ ГЛАСОВИМА КОЈИ СУ БРАНИЛИ СВЕТИЊЕ ДОШАО НА ВЛАСТ, САД ПЉУЈЕ ПО ЦРКВИ: Кривокапић брутално напао СПЦ - Амин дали Спајић и Мило?
БИВШИ премијер Црне Горе Здравко Кривокапић поново је узбуркао јавност након скандалозне објаве на друштвеној мрежи X у којој је практично подржао враћање приче о „Православној цркви у Црној Гори“, потезу који многи виде као директан удар на јединство Српске православне цркве.
28. 05. 2026. у 20:49
"У ЗЕТИ ВИШЕ НЕЋЕМО ПРИЗНАВАТИ ЛАЖНУ ДРЖАВУ ОД 12. МАЈА": Кнежевић за "Новости" о свим актуелним темама у Црној Гори, поменуо и Рики Мартина
ПРЕДСЕДНИК Демократске народне партије Милан Кнежевић поново је заљуљао Црну Гору, али и регион. Овог пута најавом да од 12.маја, Дана Светог Василија Острошког, у његовој Зети више неће важити признавање лажне државе Косово. Тог дана ће одборници локалног парламента усвојити документ којим признавање тзв. државе Косово неће више важити на територији најмлађе црногорске општине Зете, очекујући да ће се исто десити и у осталим општинама где Срби доминантно управљају извршном влашћу.
10. 05. 2026. у 07:11
"НЕ ТРАЖИМО НИШТА ОСИМ ОНОГА ШТО НАМ ПРИПАДА" Кнежевић: Закон о државним симболима у Скупштини Црне Горе, ускоро и закон о држављанству
ПРЕДСЕДНИК опозиционе Демократске народне партије (ДНП) Милан Кнежевић саопштио је да су у скупштинску процедуру упутили предлог измена и допуна закона о државним симболима, те да очекују да ће се он ускоро наћи на седници.
03. 04. 2026. у 18:25
Најновије из рубрике
ЛАКИЋЕВИЋ ИЗА БРАВЕ У СПУЖУ: Црној Гори изручен осумњичени за учешће у убиству Лесковчанина Илије Крстића
ВУК Лакићевић (28), наводни припадник "шкаљарског клана", за којим је била расписана међународна потерница, изручен је из Хрватске Црној Гори, где ће му бити суђено због оптужби за стварање криминалне организације и учешће у тешком убиству у саизвршилаштву.
02. 07. 2026. у 22:00
ЉУДИ ГЛЕДАЈУ И НЕ ВЕРУЈУ: Измерено 49 степени у овом граду (ФОТО)
СРБИЈА је била на удару тропског таласа, али док званичне метеоролошке станице јављају о температурама које се крећу око 38. подељка, на друштвеним мрежама се појавила фотографија који је "запалила" интернет.
01. 07. 2026. у 14:20
БОКА ПОД МЕСЕЧИНОМ: Природа, историја и едукација на падинама Орјена
„Над Боком по месечини“ традиционална манифестација коју организује Парк природе Орјен, и ове године је потврдила да спој природе, историје и едукације представља јединствен доживљај и прави мамац за љубитеље активног боравка на отвореном.
01. 07. 2026. у 14:19
БУКТИ ПОЖАР У ЦРНОЈ ГОРИ: Шири се у пограничном појасу са Србијом
У ПОГРАНИЧНОМ појасу између Србије и Црне Горе, недалеко од Камене Горе, на црногорској страни границе, данас је избио пожар, који је захватио четинарску шуму.
30. 06. 2026. у 20:24
ФИЛМСКА ПЉАЧКА У ПОДГОРИЦИ: Лопов упао у кућу и украо злато вредно преко 100.000 евра
ПОДГОРИЧКА полиција ухапсила је осумњиченог за крађу накита вредног преко 100.000 евра.
30. 06. 2026. у 15:38
Janko
06.11.2020. 16:37
Nema to čojstva niti ga je ikad imalo.Tako oni napadaju ko hijene samo kad su u grupama.Inače kad je jedan nema ga niđe.A ko im ode na more.Šlobodno vam moram reći.Taj normalan garant nije.
Bosko
06.11.2020. 17:10
Jesu li rukometasi zavrsili bar osnovnu skolu? Da jesu znali bi da je Krsto radio sa italijanskim okupatorom.
Vuks
06.11.2020. 17:34
Bravo Kneževiću
Biće
06.11.2020. 18:20
A ovi što su pevali, što im srpstvo smeta pošli u Beograd... Strašno.
Bora
06.11.2020. 18:25
Ovo je Knežević potpuno u pravu. Jaki su samo u čoporu.
Pedja
06.11.2020. 18:38
Knezevic i Mandic su casni i posteni ljudi.Da nas je vise takvih ...
mađo
06.11.2020. 18:38
Je l’ znaju gospoda rukometaši gde su krenuli i gde je trebalo da slete?
Draga
06.11.2020. 19:00
Odsustvo svake kulture, ili možda kompleksi.
Nikola
06.11.2020. 19:02
To su oni što su nosili zelene dresove...
BajaMilan
11.11.2020. 19:26
To su sve Mlectacki robovi!Milane imenjace ne daj se