ДПС ПЛАНИРА ДА ИЗАЗОВЕ НЕРЕДЕ: Дајковић упозорио на паклени план режима, Срби на мети!
ФУНКЦИОНЕР Праве Црне Горе поделио је на твитеру упозорење да ДПС планира да после избора изазове нереде за које ће оптужити Србе.

Фото: М. С./Не дамо светиње
Према упозорењу, кад ДПС изгуби изборе и кад опозиција објави резултате, у ДПС очекују да ће народ да изађе на улице да прославља победу.
Спремљене су три групе наводно српских екстремиста који ће палити црногорску, као и заставе ЕУ и НАТО пактаи који ће правити нереде.
Једна је група спремљена за Никшић, друга за Будву, а трећа за Подгорицу. Циљ им је да прикажу ЕУ да ће опозиција да поништи државност ЕУ и да они пониште изборе, како би организовали друге.
Опозиција је позвала на мир и на славље у породичној атмосфери.
Препоручујемо

У БУДВИ ИЗЛАЗНОСТ ПРЕКО 78 ПОСТО ПОЛА САТА ПРЕ ЗАТВРАЊА БИРАЧКИХ МЕСТА
30. 08. 2020. у 20:03

МИЛУ СЕ ЛОШЕ ПИШЕ: Ево шта говори излазност по градовима у Црној Гори
30. 08. 2020. у 20:06

РЕЗУЛТАТИ ИЗБОРА У ЦРНОЈ ГОРИ: Обрађено 100 одсто гласова на 268 бирачких места
30. 08. 2020. у 20:08 >> 00:08

РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: "Ово је неприхватиљво и невиђено брутално"
ТРИ руска борбена авиона МИГ-31 ушла су данас у естонски ваздушни простор у области острва Вајндло без дозволе и остала у естонском ваздушном простору скоро 12 минута, пренео је естонски портал "Ерр.ее".
19. 09. 2025. у 17:00

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

ПРЕМИНУЛА БАКА ЦАНА: У њеној кући снимана је чувена серија "Село гори, а баба се чешља"
Серија "Село гори, а баба се чешља" редитеља Радоша Бајића освојила је срца читаве Србије, и уз њу су одрасле многе генерације.
23. 09. 2025. у 08:36
Коментари (13)