АНТИТЕРОРИСТИЧКЕ ЈЕДИНИЦЕ У ЦРНОЈ ГОРИ ПРЕТРЕСАЈУ АУТОМОБИЛЕ: Ево шта се тренутно дешава у Будви
28. 08. 2020. у 16:46
У ЦЕНТРУ Будве у току је акција у којој припадници Посебне јединице и Специјалне антитерористичке јединице претресају аутомобиле код локала "Хемингвеј".
Paravojne Ustaske formacije!
Milo kreira alternativnu realnost :D
Samo ludaci i budale mogu misliti da će u CG biti demokrakratski izbori. Belorusija je naspram Crne Gore super demokratska zemlja sa uređenom kulturom. Vidi te bre šta radi Milov aparteid, ovo već sad je trebalo osuditi za manipulaciju? Ali EU i Nato bagra prvo čekaju ktvoproliće ,pa će posle priznsti Milove lopovske izbore,zato što im je to Nato naredilo. Cg mafija samo na jednom radi a to je da isprovocira Srbiju da pomognu Srbima i crkvi u Cg ?i započnu rat pod zastavom Nato. Al tu će Srbima is..šiti!neće više Srbija ni skim ratovati?Imamo sistem čim bih mogli da ih ako treba uništimo. Samo neka udare na narod?Cela Cg će se dići na Milovski šljam.
Pa izgleda mu gori pod nogama.Koristi silu za politicke protivnike.Narod se oslobodio straha.Dzabe po 50 evra po glasu i 200 evra po glasu iz inostranstva.Milo je od nedelje bivsi.Ovo su im poslednji dani terora.Od nedelje krece nova istorija CG bez Mila.Cista zloupotreba policije CG SAJ i PJP.Gotov je Milo.
Повезане вести
ПАТРОЛА "НОВОСТИ" НА ПУТУ ЗА ЦРНУ ГОРУ: Нема гужви и задржавања (ФОТО)
ПАТРОЛА "Новости" данас је на путу за Црну Гору.
28. 08. 2020. у 10:47
БРАЋО, НЕ ДОЗВОЛИТЕ ДА ВАС ЛАЖУ - СМЕНИТЕ РЕЖИМ: Феђа Димовић из Београдског синдиката позвао народ у Црној Гори да гласа
БРАЋО , да ли стварно желите да нови црногорски идентитет буде грађен на причи да је Србија 1918. оружано окупирала Црну Гору? Уместо да певамо ’Горски вијенац‘ и Марка Миљанова и да се васпитавамо на мојковачким Термопилима, ми ћемо причати о мржњи између два народа. Црква нас држи заједно. Треба да се окупимо око Христа и заборавимо на поделе.
28. 08. 2020. у 00:16
МИМА КАРАЏИЋ: За мене су цркве најлепши споменици, нека народ одлучи ко ће водити Црну Гору
ЗА мене су цркве најлепши историјски споменици , не само наше земље него било где да отпутујем. Наравно, и у Србији и у Црној Гори, ја у цркву одлазим са осећајем да је тло и бивствовање људи потекло из тих зидина. Не мислим да ће их ико игде носити, а што се других ствари тиче стварно не знам који су мотиви да људи то да бране или не бране... Једино што,стварно, желим је да буде мир – каже популарни глумац Мима Караџић у разговору за наш лист, о литијама и православним светињама у Црној Гори.
27. 08. 2020. у 21:09
ГЕОРГИЈЕВ: Нису ми дали да обиђем болесну мајку! Мене зову криминалцем, а криминалци им шетају улицама
ПОПУЛАРНИ новљански кантаутор, са београдском адресом, Владо Георгиев (44) враћен је са границе приликом уласка у Црну Гору и уручено му је решење о забрани уласка у ту земљу.
27. 08. 2020. у 19:14
Најновије из рубрике
НЕРАДНА НЕДЕЉА ПО НОВИМ ПРАВИЛИМА? Послодавци, запослени у трговини, али и грађани Црне Горе ишчекују објављивање коначне одлуке:
УСРЕД низа скандала који потресају Црну Гору, у држави је једно од горућих питања да ли ће трговине поново почети да раде и недељом, након одлуке Уставног суда о укидању нерадне недеље, уведене 2019. године изгласавањем у парламенту.
07. 02. 2026. у 08:30
ТРОБОЈКА ПОД ЛОВЋЕНОМ?: Да ли ће иницијатива коју је ДНП предао у процедуру добити "зелено светло" у Парламенту Црне Горе
ДА ЛИ ће предложени закон о тробојци као народној и историјској застави који је Демократска народна партија Милана Кнежевића предала у скупштинску процедуру, добити "зелено светло" у парламенту или ће агонија српских симбола којима се некада дичила Црна Гора бити настављена?
07. 02. 2026. у 07:00В.К.
ЦРНА ГОРА У УЖАСУ: Депортације црногорских наркотерориста у САД реалан одговор
СУОЧЕНИ са необјашњивим пропустима сектрора безбедности, тужилаштва и судова у Црној Гори, Сједињене Америчке Државе (САД) могле би врло брзо да промене стратегију према земљи, саопштио је председник Покрета за промјене (ПзП) Небојша Медојевић.
05. 02. 2026. у 18:38
ЦРНОГОРЦИ ШОКИРАНИ: Суд укинуо забрану рада недељом и за време празника
УСТАВНИ суд Црне Горе доставио је Службеном листу одлуку о укидању члана 35а Закона о унутрашњој трговини, који је прописивао забрану рада трговина недељом и у дане државних и других празника.
05. 02. 2026. у 16:42
КНЕЖЕВИЋ: Са Мандићем различито видимо како се бране интереси српског народа
ПОЛИТИЧКИ лидер Срба у Црној Гори, Милан Кнежевић изјавио је да је одлука Демократске народне партије да напусти Владу Црне Горе донета због, како је навео, одбијања власти да реши „основна елементарна права лингвистичке већине у Црној Гори која се изјашњава да говори српским језиком“.
05. 02. 2026. у 12:07
Коментари (5)