УХАПШЕН БАРАНИН: Објавио да ће полиција да изазива сукобе и нападе
05. 08. 2020. у 17:18
НАКОН што је на друштвеној мрежи објављено да полиција припрема изазивање сукоба и напад на учеснике јавних окупљања у покрету, ухапшен је Баранин Д.Ћ. (28).
Повезане вести
ПРОЦЕСУИРАН ЗБОГ ИСТИЦАЊА ЗАСТАВЕ СРБИЈЕ: Прва ауто литија у Бару одржана је у недељу вече
У литији је учествовало око 50 -60 аутомобила који су око 30 -минута кружили улицама града у знак протеста због спорног Закона о слободи верописповести.
26. 07. 2020. у 21:09
ПРОГОН У БАРУ: Кривична пријава против свештеника
По налогу Основног државног тужиоца, барска полиција поднела је кривичну пријаву против свештеника М.П.
26. 07. 2020. у 18:11
Најновије из рубрике
ОШТРА ПОРУКА ИЗ ПОДГОРИЦЕ Мандић: Забране уласка су корак уназад
ПРЕДСЕДНИК Скупштине Црне Горе Андрија Мандић саопштио је да сматра неприхватљивим евентуално увођење забрана уласка у Црну Гору новинарима, политичарима, спортистима и интелектуалцима, наводећи да би такви потези представљали корак уназад.
27. 06. 2026. у 08:39
ЖЕСТОКА ПОРУКА КНЕЖЕВИЋА! "Београд није узрок кризе у ЦГ – српски језик мора бити уставна категорија"
ЛИДЕР Демократске народне партије (ДНП) Милан Kнежевић изјавио је данас да његова странка неће подржати уставне промене уколико не буде предвиђено да српски језик постане службени и равноправан са црногорским.
26. 06. 2026. у 18:21
НОВИ УДАР НА СРБЕ! Градоначелнику Никшића забрањен улазак на КиМ
ПРЕДЕДНИКУ Општине Никшић Марку Ковачевићу забрањен je улазак на Косово и Метохију, саопштила је његова партија Нова српска демократија.
26. 06. 2026. у 17:27
ЗМИЈА МЕЂУ ДЕЧИЈИМ ИГРАЧКАМА: Драма на црногорском летовалишту (ФОТО)
НА Инстаграму је објављен видео на којем се види змија на плажи у Бечићима и то међу играчкама детета.
26. 06. 2026. у 08:37
"САДА ЈЕ ТРЕНУТАК": Кнежевић тражи од српских министара смену Кривокапића (ФОТО)
МИЛАН Кнежевић, посланик и лидер Демократске народне партије огласио се новом објавом на Инстаграму.
25. 06. 2026. у 13:37
električar
05.08.2020. 20:00
Idi, bre, čoveče, u Srbiju gde je "diktatura", ali gde to što si rekao ne bi tangiralo nikog nimalo. Tamo nožeš da pričaš šta hoćeš o vlasti, policiji, sudstvu ... Imao bi masovnu podršku, ali ako misliš da bi iz vlasti neko reagovao, teško bi se prevario. Možda bi ti samo neko rekao "pusti budalu", a možda ni to ne bi dobio ...