БАЛИЈАГИЋ ЈОШ У БЕКСТВУ: Хеликоптер са термовизијом укључен у потрагу за двоструким убицом у Бијелом Пољу
ХЕЛИКОПТЕР са термовизијом вечерас претражује рејон око Томашева, у оквиру потраге за Алијом Балијагићем, осумњиченим за убиство двоје мештана села Соколац у Бијелом Пољу.

РТЦГ
Начелник Генералштаба бригадни генерал Зоран Лазаревић током посете селу Соколац у Бијелом Пољу рекао је да су припадници Војске и полиције укључили све капацитете и технике којима располажу како би лоцирали осумњиченог за двоструко убиство у том месту, преноси РТЦГ.
Лазаревић је саопштио и да ће вечерас у свим кућама на том подручју ноћити војници како би заштитили уплашене грађане.
Хеликоптер са термовизијом вечерас је ка Бијелом Пољу полетео са бившег јаловишта у Мојковцу.
Потрага за Балијагићем траје трећи дан.
Одлуком председника општине Бијело Поље Петра Смоловића, данашњи дан проглашен је Даном жалости на територији те општине, поводом убиства Јована и Миленке Маџгаљ, пренели су црногорски медији.
Миленка и Јован Маџгаљ убијени су 25. октобра у вечерњим сатима из ватреног оружја.
Осумњичени Алија Балијагић, који је починио двоструко убиство у Соколцу вишеструки је повратник у извршењу кривичних дела због чега је годинама био на издржавању казни. Пре неколико месеци је изашао из затвора. За осумњиченим полиција трага већ 15 дана због другог кривичног дела крађе пушке.
У потрази за Балијагићем укључили су се и припадници Одреда посебне намене Војске Црне Горе, опремљени најсавременијом опремом и средствима за извођење ноћних операција.
Полиција је данас саопштила да је једину пријаву да се Балијагић налази у засеоку Соколац и да поседује пушку примила 25. октобра, на дан убиства Миленке и Јована Маџгаља.
- Нису тачни наводи да је ово лице више пута пријављивано Управи полиције, једина пријава из МЗ Томашево, у односу на А.Б. запримљена је 25. октобра, тачније на дан када је кривично дело и извршено - навела је црногорска управа полиције.

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

БЛОКИРАО ПРОМЕТНУ УЛИЦУ: Кад су видели ко је за воланом, нико није смео ни да приђе! (ВИДЕО)
НЕОДГОВОРНИ возач "хонде" блокирао је недавно улицу испред мумбајског тржног центра Локхандвала, међутим када су остали возачи пришли да га питају га како се то понаша и затраже од њега да склони возило, уследио је прави шок.
31. 07. 2025. у 17:34
Коментари (0)