ПУЦЊАВА КОД ШКОЛЕ У ЦРНОЈ ГОРИ: Једна особа тешко повређена

Биљана Ристивојевић

26. 08. 2024. у 11:11

ЈЕДНА особа је задобила тешке повреде у пуцњави која се догодила ноћас у Тузима, у близини Средње мешовите школе "25. мај", саопштила је црногорска Управа полиције.

ПУЦЊАВА КОД ШКОЛЕ У ЦРНОЈ ГОРИ: Једна особа тешко повређена

Фото: Д. Миловановић

Осумњичени за ово кривично дело је приведен, а од њега је одузет пиштољ магнум 357 који ће бити вештачен у Форензичком центру Управе полиције.

- Истог дана у Клинички центар Црне Горе примљено је лице са повредама у пределу левог стопала које су настале услед дејства пројектила испаљеног из ватреног оружја, те су му констатоване тешке телесне повреде – прелом костију стопала - наводи се у полицијском саопштењу.

Поводом пуцњаве, додају, саслушане су четири особе, а идентификован је А. У. (23) за којег се сумња да је употребио оружје.

А. У. је ухапшен због сумње да је извршио кривично дело тешко дело против опште сигурности у стицају са кривичним делом недозвољено држање и ношење оружја и експлозивних материја, стоји у саопштењу.

БОНУС ВИДЕО: КУЋА ГОРИ, ДЕЦА СУ УНУТРА, МОЛИМ ВАС: Језив снимак пријаве пожара у Новом Саду

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

Коментари (0)

ФЕНОМЕНАЛНИ БОНУСИ ДОБРОДОШЛИЦЕ - ИЗАБЕРИТЕ ОМИЉЕНИ