УЖАС У НИКШИЋУ: Повредио супругу - деца све гледала

Милутин СЕКУЛОВИЋ

20. 08. 2024. у 17:35

ДРЖАВНИ тужилац у Основном државном тужилаштву у Никшићу, након саслушања донро је решење о задржавању П.В. због основане сумње да је извршио кривично дело насиље у породици или у породичној заједници.

УЖАС У НИКШИЋУ: Повредио супругу - деца све гледала

Фото: Профимедиа

Истовремено, он је поднео предлог за одређивање притвора.

Како је саопштено из тужилаштва постоји основана сумња да је П.В., у Никшићу, у присуству деце, примјеном насиља, нанео повреде супрузи.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Кардиохирург упозорио: Ова храна гора је за ваше здравље од пушења и скраћује вам живот

Кардиохирург упозорио: Ова храна гора је за ваше здравље од пушења и скраћује вам живот"

КАРДИОВАСКУЛАРНИ хирург са више од 25 година искуства, који је и сам преживео срчани удар, издао је озбиљно упозорење о свакодневним намирницама. Истиче како је ултрапрерађена храна један од водећих узрока преурањене смрти, опаснија чак и од дувана.

05. 05. 2026. у 14:46

Коментари (0)

Фондација Моззарт подржала БЕСТ: Турнир у знаку спорта и инклузије