ЗА РЕМОНТ ТРАЈЕКТА У ХРВАТСКОЈ ПОЛА МИЛИОНА ЕВРА
ПРЕДУЗЕЋЕ "Морско добро" је на тендеру за ремонт трајекта “30. август”, као најповољнију прогласило понуду хрватске фирме из Пунта на острву Крк.
Фото: В.В.
Понуда хрватске фирме, која је била главни бродоремонтер и бившем приватном оператеру трајектне линије у Боки, компанији "Поморски саобраћај", била је једина на поновљеном тендеру за ремонт брода. Тендер је био процењене вредности пола милиона евра, од чега се 413.220 односило на вредност тражене јавне набавке, а 86.780 евра је порез на додату вредност.
"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".
01. 11. 2025. у 19:52
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
МНОГО ЈЕ ЛУДА, БРАТЕ, БЕЖИ! Шабан убеђивао водитеља да не жени певачицу: "Нађи неку фину!"
ПОКОЈНИ краљ народне музике, Шабан Шаулић, био је човек кога су сви обожавали, а многи и дан-данас памте његове савете и критике.
05. 11. 2025. у 10:44
Коментари (0)