РАДОВИ НА АУТО-ПУТУ ВЕЋ ОД СЕПТЕМБРА: Од Матешева до Андријевице
ИЗГРАДЊА друге деонице ауто-пута од Матешева до Андријевице почиње у септембру, саопштила је Драгана Вучевић, посланице Покрета Европа сад.

Фото: гов.ме
- За тај пројекат, од Европске комисије, добићемо највећи појединачни грант у историји Црне Горе: преко 200 милиона евра бесповратних средстава. Убрзаним темпом, већ наредне седмице, биће расписан преквалификациони тендер, што значи да главни тендер можемо расписати у јуну - казала је Вучевић.
Додатно, истиче, планирано је и спајање пута од Андријевице до Бољара и знатно брже конекције са Србијом и Централном Европом.
БОНУС ВИДЕО - ДР НОВОСТИ: Како бити емоционално интелигентнији?

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)