НОВИ РАДОВИ НА АУТО-ПУТУ БАР - БОЉАРЕ: Почињу у септембру

Ива Стојадиновић

10. 03. 2024. у 10:16

РАДОВИ на другој деоници аутопута од Матешева до Андријевице требало би, каже Мирослав Машић из Министарства саобраћаја, да почну у септембру

НОВИ РАДОВИ НА АУТО-ПУТУ БАР - БОЉАРЕ: Почињу у септембру

И.Д.С.

. До тада ће, наводи, бити припремљена тендерска документација, завршена експропријација и изабран извођач радова.

Садашња је процјена да ће изградња коштати 600 милиона евра, али коначан износ, каже, знаће се кад пристигну понуде заинтересованих компанија за тај пројекат.

- Није искључена опција и да би се деоница могла финансирати и из грантова ЕУ, али је тренутни план да се финансира из буџета и евентуалног кредитног задуживања - казао је Машић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.

31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

ВРЕМЕ ЈЕ И ЗА ОДЛАСКЕ: Звезда остала без голмана