ПРЕДЛОЖЕНА СМЕНА ДИРЕКОРКЕ КЛИНИЧКОГ ЦЕНТРА ЦРНЕ ГОРЕ: Министарство здравља чешља документацију здравстевних установа
МИНИСТАР здравља Војислав Шимун дао је предлог за разрешење директорице Клиничког центра Црне Горе др Љиљане Радуловић.

ПЕС
Први човек Министарства здравља недавно је затражио да се изврши детаљна анализа пословања здравствених установа. Чешљање документације већ је довело до тога смене директора подгоричког Дома здравља Данила Јокића, као и и Дома здравља у Херцег Новом Алексу Ђекића. У међувремену, Шимун је предложио и да се разреши директорица највеће здравствене установе у Црној Гори, др Радуловић.
-Моја комисија је сачинила извештаје о раду КЦЦГ и дат је на разматрање Влади. Након упознавања на седници у четврак имаћемо коначан одговор - казао је Шимун.

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)