ХАПШЕЊЕ У БЕРАНАМА: Заплењено 25 килограма марихуане, ухапшен возач
ЗБОГ сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња, држање и стављање у промет опојних дрога, службеници Сектора за борбу против криминала су заједно са службеницима Регионалног Центра безбедности ''Север'' ухапсили А. С. (46) из Берана и запленили 25 килограма марихуне.

Управа полиције
- На тај начин пресечен је ланац кријумчарења наркотика из Црне Горе према земљама региона, саопштила је Управа полиције Црне Горе, чији су припадници у Беранама контролом А. С., који је управљао возилом марке „БМВ” бјелопољских регистарских ознака, пронашли 44 грама марихуане.
- Узимајући у обзир пронађену количину дроге и чињеницу да је возач возилом управљао под дејством психоактивних супстанци припадници полиције су извршили детаљан преглед возила, те су у специјално изграђеном спремишту, тзв. бункеру који се налазио испод предњих седишта возила, пронашли и одузели 23 паковања са садржајем марихуане укупне тежине око 25 килограма - кажу из полиције, која је о свему упознала државног тужиоца у Вишем државном тужилаштву у Бијелом Пољу који је наложио да се А. С. лиши слободе због сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња, држање и стављање у промет опојних дрога.

Управа полиције
- Службеници Управе полиције ће наставити и у наредном периоду спровођење интензивних активности у циљу откривања и сузбијања злоупотребе свих врста наркотика, са примарним фокусом на спречавање кријумчарења опојних дрога и прекограничног криминала. Током јануара службеници Управе полиције су у више одвојених активности запленили укупно око 241 килограм различитих дрога и 3.240 комада таблета са листе опијата, саопштила је полиција.
Препоручујемо

ДЕСЕТ ГОДИНА ПОСЛЕ СУДСКЕ ПРЕСУДЕ: На рачун Општине Бар уплаћено скоро 20 милиона евра
30. 01. 2024. у 22:34

ВИШИ СУД У БИЈЕЛОМ ПОЉУ: Због покушаја убиства, Рожајцу притвор до 30 дана
30. 01. 2024. у 14:29

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)