УХАПШЕНА ПОЛИЦАЈКА НА ГРАНИЦИ ДОБРАКОВО: Азербејџанац јој дао мито
ПОЛИЦИСИЈСКИ службеници Одељења за унутрашњу контролу полиције ухапсили су полицијску службеницу Д.Б. због постојања основане сумње да је на граничном прелазу Добраково узела новац од азербејџанског држављанина Г.Х, саопштено је из Министарства унутрашњих послова.

Фото: Твитер Упрва полиције Црне Горе
- Осим ње, ухапшен је и азербејџански држављанин Г.Х., који је дао новац полицијској службеници Д.Б., како би му иста омогућила да напусти Црну Гору без санкционисања за саобраћајни прекршај који је починио - наводе из МУП-а и напомињу да је службеница Д.Б. већ дужи временски период била предмет криминалистичке обраде полицијских службеника.

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)