ВОЗИЛА 147 КМ/Х И БЕЗ ТАБЛИЦА: У Никшићу ухапшена Баранка (21)

Ива Стојадиновић

13. 09. 2023. у 06:45

ПОЛИЦИЈА је у Никшићу ухапсила Ј.Р. (21) из Бара која је управљала возилом без регистарских ознака на магистралном путу Никшић – Подгорица, у месту Папрати.

ВОЗИЛА 147 КМ/Х И БЕЗ ТАБЛИЦА: У Никшићу ухапшена Баранка (21)

Управа полиције ЦГ

Возило којим је управљала кретало се брзином од 147 километара на сат, иако је њој, као младом возачу забрањено управљање возилом брзином већом од 70 км/час, саопштено је из Управе полиције.

- Ј.Р. је приведена код судије за прекршаје који јој је изрекао новчану казну у износу од 200 евра - навели су из полиције.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - То је лицемерно!

"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"

КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.

04. 02. 2026. у 13:32

Коментари (0)

ГРОБАРИ СЕ ТУКЛИ СА ПОЉСКИМ ХУЛИГАНИМА! Туча навијача о којој прича Европа (ФОТО)