ПРВУ САМОСТАЛНУ ТУРНЕЈУ: Хаусер започиње вечерас у Бару
Фото: Б.Дабић
Сетски признати челиста Стјепан Хаусер концертом у Бару започиње своју прву самосталну турнеју.
Хаусер је изразио задовољство због свог првог самосталног наступа у Црној Гори.
"Велика је част што почињем своју турнеју у Бару. Јако се веселим. Атмосфера је сјајна и у зраку се осећа нека посебна вибра. Мислим да ће то бити спектакл за памћење. Црна Гора је одувек препозната као сјајна дестинација", казао је Хаусер коме су челници Бара уприличили пријем, а пре тога славни музичак одржао је пробу испред „Тополице“
На платоу испред Спортске дворане Топлица, пре Хаусера у 21 час почиње концерт црногорског кантаутора Сергеја Ћетковића
Пријему код председника Општине Бар Душана Раичевића присуствовали су министар економског развоја и туризма у Влади Црне Горе Горан Ђуровић, председник Скупштине општине Бар Бранислав Ненезић, представници туристичке организације Бар која организује концерт под покровитељством Владе И Опшине Бар.
У делу афтер партија наступиће Ђ МР Јоолс
Препоручујемо
УХАПШЕН БИВШИ ЦРНОГОРСКИ МИНИСТАР: Милутин Симовић ухапшен јутрос у Никшићу
22. 12. 2025. у 09:50
ЖИЧАРА ЈЕ ТРЕБАЛО ДА БУДЕ ЗАМЕЊЕНА: Пре 15 година лавина однела један стуб
21. 12. 2025. у 21:56
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
АМЕРИКАНАЦ ЈАСАН: "Украјинци, приватно, признају да ће изгубити Доњецк, али..."
ПОТПРЕДСЕДНИХ САД Џеј Ди Венс изјавио је данас да су територијална питања кључна тачка спорења у преговорима.
22. 12. 2025. у 19:29
Коментари (0)