ХОЋЕ ЛИ РУЖНО ВРЕМЕ ПОКВАРИТИ СЕЗОНУ У ЦРНОЈ ГОРИ? Метеоролог најавио повратак летњих температура

Дејана Калинић
Дејана Калинић

07. 08. 2023. у 19:32

ЦРНА Гора већ неколико дана под утицајем је и више него лошег времена за ово доба године, уз свежије време и честе падавине.

ХОЋЕ ЛИ РУЖНО ВРЕМЕ ПОКВАРИТИ СЕЗОНУ У ЦРНОЈ ГОРИ? Метеоролог најавио повратак летњих температура

Фото Д. Миловановић

Киша и пљускови са грмљавином претходних дана нису заобишли ни црногорско приморје, а у неколико наврата веома обилни пљускови условљавали су и поплаве дуж приморја. Лоше време ометало је уживање у мору, а осим кише и свежег времена и таласи су били врло високи, уз јаке морске стгрује.

Метеоролог Ђорђе Ђурић каже да је максимална темпеаратура јуче била свега који степен изнад 20°Ц, а на Жабљаку свега 10°Ц.

На црногорском приморју већ данас је доста више сунца и топлије време, а потпуна стабилизација времена дуж Јадрана очекује се од сутра, тако да ће до краја седмице бити сунчано и топлије.

Максимална температура до петка неће прелазити 30°Ц, док ће током викенда бити од 30 до 32°Ц.

Током следеће седмице очекује се топлотни талас, а уз ведро време температуре дуж обалног подручја биће од 33 до 37°Ц.

Температура мора у наредном периоду биће од 26 до 28°Ц.

(Телеграф.рс)

БОНУС ВИДЕО: Застрашујуће кретање облака над југом Србије

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.

25. 08. 2025. у 13:15

ТАЈ ЧОВЕК ЈЕ СРАМОТА, НЕ ПОШТУЈЕ КРАЉА! Трамп током сусрета с Чарлсом прекршио протокол, људи љути

"ТАЈ ЧОВЕК ЈЕ СРАМОТА, НЕ ПОШТУЈЕ КРАЉА!" Трамп током сусрета с Чарлсом прекршио протокол, људи љути

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп и прва дама Меланија бораве у Виндзору, а њихов сусрет са краљем Чарлсом III већ је изазвао бурне реакције због кршења строгог краљевског протокола, пише Unilad.

17. 09. 2025. у 16:41

Коментари (0)

СРБИЈА ЈЕ ЧУДО! Почела Светско првенство бруком, а сад... НАЈБОЉА! Ево с ким игра у осмини финала!