ПРИВОЂЕЊЕ У КОТОРУ: Италијан опљачкао цркву
ПОЛИЦИЈА је у Котору у кратком року расветлили кривично дело крађа и лишили слободе осумњиченог држављанина Италије В. Л. (45).

Фото: Б.Дабић
- Которској полицији је јуче пријављено да је из цркве Светог Николе, која се налази у Старом граду, отуђен новац у износу од 240 евра. Предузетим мерама и радњама идентификован је и лоциран осумњичени. Због сумње да је извршио кривично дело крађа слободе је лишен В.Л. (45) држављанин Републике Италије.
Отуђени новац је пронађен и враћен старешини цркве, саопштила је Управа полиције Црне Горе.
Осимњичени ће уз кривичну пријаву бити приведен државном тужиоцу у Основном државном тужилаштву у Котору на даљу надлежност.
Препоручујемо

ЈЕДНА ОД НАЈСТАРИЈИХ ВИЗАНТИЈСКИХ ЦРКАВА У СРБИЈИ: Храм на путу каравана из Дубровника
05. 08. 2023. у 07:00

ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје
НАЈНОВИЈА временска прогноза евопских стручњака за август показује прохладнији почетак месеца у централним деловима Европе, али се већ наговештава повратак суптропског гребена и новог таласа врелог времена. Услед присуства ниског притиска на северу континента, стварају се услови за нови топлотни талас који ће погодити већи део Европе, пише Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. у 20:19

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (0)