ЈАКОВ МИЛАТОВИЋ У БИЈЕЛОМ ПОЉУ: Прво формирање Скупштине, па консултације о Влади
КОНАЧНО смо добили проглашење изборних резултата.

М. С.
Сада предстоји рок од 15 дана да се конституише нови сазив. Када се то уради, почећу формалне консултације - казао је данас у Бијелом Пољу председник Црне Горе Јаков Милатовић.
Одговарајући на питање новинара о терминима за формирање Владе Црне Горе он је истакао да очекује конструктиван разговор са свим политичким субјектима.
-Уз објашњење са њихове стране о томе на који начин та влада треба да изгледа, који би био њен програм, односно све већ што је саставни дио тих разговора. Разговори се воде са циљем да се ја уверим коме би требало да дам мандат за састављање владе - додао је Милатовић.
Препоручујемо

КОАЛИЦИЈА ЗБЦГ: Срби спремни за разговор о будућој Влади Црне Горе
15. 07. 2023. у 12:49

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести
ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.
15. 06. 2025. у 21:19
Коментари (0)