УХАПШЕН МАЛОЛЕТНИК (17): Ужас у Бијелом Пољу, тинејџер осумњичен за обљубу детата (13)
ЗБОГ сумње да је починио кривично дело обљубе над дететом, службеници Регионалног центра безбедности „Сјевер“ у Бијелом Пољу, ухапсили су једног малолетника.

Фото: М.С.
Како је саопштила Управа полиције, касно ноћас око три сата полиција је примила пријаву коју је један родитељ поднео у име малолетног детета старог 13 година.
- После пријаве полиција је у службене просторије довела једно мушко малолетно лице старо 17 година. У присуству родитеља и радника Центра за социјални рад прикупљена су обавештења од извршиоца и оштећеног лица. О догађају је обавештен тужилац у Вишем државном тужилаштву у Бијелом Пољу, који се изјаснио да се у радњама малолетника стичу елементи кривичног дела обљуба са дететом. По налогу тужиоца малолетник је лишен слободе - саопштила је Управа полиције Црне Горе.

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

"ДЕФИНИТИВНО КРАЈ!" Верица и Вељко саопштили коначну одлуку
МОДНА креаторка Верица Ракочевић недавно је прославила 40 година успешног рада.
17. 06. 2025. у 17:39
Коментари (0)