ХАПШЕЊЕ У МОЈКОВЦУ: Малолетник осумњичен да се бавио дечјом порнографијом
ПОЛИЦИЈА је у Мојковцу су у сарадњи са службеницима задуженим за сузбијање високотехнолошког криминала, након низа предузетих радњи, по налогу државног тужиоца за малолетнике у Основном државном тужилаштву у Бијелом Пољу ухапсила малолетника, старог 17 година из Мојковца, због сумње да је извршио кривично дело дечја порнографија.
Фото: Профимедиа/Илустрација
- Управа полиције је поступала по захтеву надлежних органа Републике Србије за прибављање потребних обавештења, а у вези идентификације власника телефонског броја који је коришћен приликом верификације два налога на једној друштевној мрежи, а за којег постоји основ сумње да је извршио кривично дело приказивање, прибављање и поседовање порнографског материјала и искоришћавање малолетног лица за порнографију по Кривичном закону Републике Србије. Полиција је сходно захтеву, а по налогу надлежног судије, након идентификације власника броја телефона, извршила претрес стана и других просторија које користи малолетно лице, којом приликом је одузет мобилни телефон. Извршеном анализом екстрактованих података из одузетог мобилног телефона идентификован су видео и фото садржаји дечје порнографије на којима се налазе малолетна лица - саопштила је овим поводом Управа полиције Црне Горе.
Препоручујемо
ПЛАВА ШПИЉА КОНАЧНО ДОБИЈА ЗАШТИТУ: Херцег Нови захтева израду Студије заштите
28. 11. 2025. у 15:14
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЈЕДНА ГРЕШКА ИХ КОШТАЛА ЖИВОТА: Откривен узрок несреће у којој су страдали Ана Радовић и њен пријатељ (ФОТО)
АУТОМОБИЛ са телима Ане Радовић (20) и Александара Масалушић (37) пронађен је јуче на магистралном путу Пожега-Чачак, а прве информације из истраге указују да је узрок тешке несреће пребрза вожња, односно неприлагођена брзина условима на путу.
27. 11. 2025. у 18:47
ОЛИВЕРА СМЕЊЕНА: Нови уредник на РТС - муж познате певачице, дуго је на јавном сервису
НА ТОЈ позицији у РТС-у је годинама уназад била Оливера Ковачевић.
26. 11. 2025. у 12:55
Коментари (0)