МОНСТРУОЗНЕ "СКАЈ" ФОТОГРАФИЈЕ: Либертас под ознаком "узнемирујуће" објавио како црногорски полицајаци муче ухапшене (ФОТО)
ПРИПАДНИЦИ Одсека за посебну оперативну подршку Управе полиције у Црној Гори, у којој је под командом Мирка Бановића било неколико полицајаца, међу којима су и неки који су ухапшени, судећи према налазима Европола и транскриптима разговора неких од њих, чинили су, присуствовали или су знали да се чине кривична дела тортуре над ухапшеним људима, објавио је портал "Либертас".
FOTO: PRINTSCREEN LIBERTASPRESS
"Либертас" је објавио фотографије које је означио као узнемирујуће.
Судећи према комуникацијама које су неки од њих имали преко криптованих телефона, они су отимали људе и држали их у својим, такозваним, штек-становима, тукли их, стављали пиштољ у уста, мучили их струјом, гушили их, претили им и омаловажавали их и према њима нечовечно поступали, објавио је овај портал.
Причали о томе са Звицером
Петар Лазовић и Југослав Југо Раичевић причали су о томе са шефовима и припадницима криминалних група и неретко им слали фотографије мучења људи.
Лазовић је према до сада прегледаним материјалима Европола, у које Либертас има увид, о свему обавештавао криминалце Радоја Звицера, Дарка Шарића, Николу Спасојевића, припадника Шарићеве криминалне организације, српске криминалце Вељка Беливука и Марка Миљковића…
FOTO: PRINTSCREEN LIBERTASPRESS
Петар Лазовић је у притвору од јула прошле године. Он је син бившег помоћника директора Управе полиције Зорана Лазовића и за њега је понуђена вишемилионска кауција како би био пуштен да се брани са слободе.
Неколико понуда његових адвоката је суд одбио.
FOTO: PRINTSCREEN LIBERTASPRESS
Либертас је о Раичевићу писао крајем новембра прошле године, али до сада није било информација из Специјалног тужилаштва да су тог полицајца позивали да објасни шта је чинио.
Препоручујемо
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима
РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.
06. 05. 2026. у 11:22
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (0)