СНАЈПЕРОМ УБИО ШКАЉАРЦА, ПИЖОНОВОГ ЗЕТА: Седам година од злочина у Будви, Бањалучанин изручен Црној Гори
25. 01. 2023. у 18:23
СРЂАН Поповић, држављанин Босне и Херцеговине, којег је Црна Гора потраживала због издржавања казне затвора за убиство Горана Ђуричковића, данас је из Републике Аустрије изручен Црној Гори.
Повезане вести
Шарановић изрешетан из освете: Нови детаљи наредбе о спровођењу истраге против "шкаљараца" због шест ликвидација
СЛОБОДАН Шарановић, усмрћен је у марту 2017. из безобзирне освете, а за ту ликвидацију било је планирано да убицама буде исплаћено по пола милиона евра. Да је убиство наручено, тврди се у наредби о спровођењу истраге, коју је Специјално државно тужилаштво Црне Горе подигло против осморице припадника барског огранка "шкаљарског клана".
23. 04. 2026. у 22:12
Исказ мртвог Мустафе сад је важан доказ: Ухапшени "шкаљарци" повезани са убиствима Жељка Булатовића, Марка Сјеклоће и Илије Крстића
СПЕЦИЈАЛНО државно тужилаштво Црне Горе, на основу скај-комуникације, сумњичи наводне припаднике барског огранка "шкаљарског клана", који су ухапшени у уторак, да су починили и учествовали у више убистава, а по налогу сада покојног Алана Кожара.
23. 04. 2026. у 06:45
Најновије из рубрике
"У ЗЕТИ ВИШЕ НЕЋЕМО ПРИЗНАВАТИ ЛАЖНУ ДРЖАВУ ОД 12. МАЈА": Кнежевић за "Новости" о свим актуелним темама у Црној Гори, поменуо и Рики Мартина
ПРЕДСЕДНИК Демократске народне партије Милан Кнежевић поново је заљуљао Црну Гору, али и регион. Овог пута најавом да од 12.маја, Дана Светог Василија Острошког, у његовој Зети више неће важити признавање лажне државе Косово. Тог дана ће одборници локалног парламента усвојити документ којим признавање тзв. државе Косово неће више важити на територији најмлађе црногорске општине Зете, очекујући да ће се исто десити и у осталим општинама где Срби доминантно управљају извршном влашћу.
10. 05. 2026. у 07:11
КНЕЖЕВИЋ О УСТАВНОЈ КРИЗИ У ЦРНОЈ ГОРИ: Сатлер све замутио
ПРЕДСЕДНИК и посланик Демократске народне партије (ДНП) Црне Горе Милан Кнежевић изјавио је данас да је амбасадор ЕУ Јохан Сатлер главни кривац за уставну кризу у земљи.
06. 05. 2026. у 17:31
ТРЕЋИ ДАН БУКТИ ПОЖАР У СЕЛУ БРЕСТИЦЕ, НАДОМАК НИКШИЋА: Опасност и даље прети, мештани сами на првој линији одбране
У СЕЛУ Брестице, надомак Никшића, већ трећи дан активан је велики пожар који прети домаћинствима.
06. 05. 2026. у 10:47
Срби су сада мањина и у својој држави, на Косову и Метохији
КРОЗ цео двадесети век Срби су били у центру збивања и због своје слободољубивости много су страдали у балканским, Првом и Другом светском рату, као и деведесетих. У држави у којој смо живели, каква год да је била, стасавали смо заједно и нигде нисмо били национална мањина.
05. 05. 2026. у 21:33
Пао кавчанин у Москви: Русија по интерполовиј потерници ухапсила Дрешаја
ИЗ Управе полиције саопштили су да је Дрешај лишен слободе након спроведене међународне циљане потраге и директне и прецизне размене информација између НЦБ Интерпол Подгорица и НЦБ Интерпол Москва.
05. 05. 2026. у 19:59
Коментари (0)