ЛИДИЈА У ПРСЛУКУ ОД 4.300 ЕВРА "БРАНИ" ЦРНУ ГОРУ ОД СРБА: Фотографија са протеста изазвала буру на мрежама - "Најбоља слика ДПС-а!" (ФОТО)
ПРОТЕСТНИ скуп у Подгорици у сенци скупоценог стајлинга прве даме Црне Горе Лидије Ђукановић.
Фото: Принтсцреен/Јутјуб/ Predsjednik Crne Gore
Сви захтеви организатора трећег протестног скупа испред Скупштине Црне Горе који је окупио малобројне чланове и присталице ДПС-а и коалиционих партнера из некадашњег суверенистичког блока, пали су у сенку тоалете прве даме Црне Горе Лидије Ђукановић, супруге актуелног шефа државе и лидера ДПС-а Мила Ђукановића.
На фотографији са протеста која се за кратко време проширила друштвеним мрежама види се Ђукановићева како у добром расположењу позира објективу одевена у прслук марке „Диор” чија је цена преко 4.200 евра!
Ово није први пут да она своју раскалашну одећу промовише јавности, јер је сличних наступа имала и током званичних догађаја. Све ово изазвало је различите коментаре, па је тако носилац листе покрета Европа сад на локалним изборима у Подгорици Јаков Милатовић казао је да је прслук супруге Мила Ђукановића „најбоља слика партије која стоји иза протеста чија цена може да покрије десет минималних зарада у Црној Гори”!
Бивша министарка здравља и носилац листе „За будућност Подгорице” Јелена Боровинић Бојовић каже да даља протестна окупљана треба назвати под слоганом „Има се”.
- Немојмо да критикујемо супругу председника ДПС-а. Она на себи носи одевне предмете који коштају само око шест хиљада евра, јер поред већ прослављеног Диоровог прслука, ту је и Диоров џемпер. Али не сумњам да је она настојала да буде скромна и да су то најефтинији комади из њене одевне колекције. Нисам једино сигурна за обућу, пошто се не види на фотографији - казала је Боровинић Бојовић.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске
ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.
14. 07. 2026. у 19:45
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (5)