ОШТЕТИО РУСКИЊУ ЗА 45.000 ЕВРА? Кривична приава против Подгоричанина

М. С.

05. 11. 2022. у 19:04

ЗБОГ сумње да је извршио кривично дело превара на штету Н.А. (52) држављанке Руске Федерације припадници Одељења безбедности Подгорица су државном тужиоцу у Основном државном тужилаштву у Подгорици поднели кривичну пријаву против Б.Б. (42) из тог града.

ОШТЕТИО РУСКИЊУ ЗА 45.000 ЕВРА? Кривична приава против Подгоричанина

Фото: Управа полиције Црне Горе

-Он је, како се сумња, од краја 2021. до средине 2022. године, лажним приказивањем чињеничног стања, довео у заблуду оштећену Н.А., на начин што је вршио уплате за њен рачун и потребе које су биле у износима од два до 20 евра, да би јој непосредно након одрађених уплата достављао на увид преправљене уплатнице, а на којима је испред стварно уплаћених износа дописивао по три цифре, након чега му је оштећена исплаћивала износе које јој је приказивао. Он је на овај начин нанио штету Н.А. у износу од 45.820 евра, саопштила је полиција.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЖЕСТОКА ПРЕТЊА ТРАМПУ ИЗ МОЋНЕ ДРЖАВЕ: Ако се САД укључе у рат, напашћемо вас

ЖЕСТОКА ПРЕТЊА ТРАМПУ ИЗ МОЋНЕ ДРЖАВЕ: Ако се САД укључе у рат, напашћемо вас

МОЋНА шиитска милиција из Ирака, Катаиб Хезболах, која има подршку Ирана, запретила је нападима на америчке војне базе широм Блиског истока уколико се администрација Доналда Трампа одлучи да интервенише у евентуалном сукобу између Израела и Ирана.

20. 06. 2025. у 09:27

Коментари (0)

СТАЗЕ КОСМЕТА - ШАР-ПЛАНИНА: Како сам припитомио вучицу? (ВИДЕО)