СУТРА ИСПРАЋАЈ МАЛИШАНА СТРАДАЛИХ У КАЊОНУ ТАРЕ: Брат и сестра биће сахрањени заједно са мајком на гробљу у Жабљаку

Новости Онлајн

15. 10. 2022. у 20:52

ШЕСТОГОДИШЊА девојчица и њен двогодишњи брат, који су настрадали у саобраћајној несрећи у кањону Таре, биће сахрањени сутра на гробљу у Његовуђи, општина Жабљак.

СУТРА ИСПРАЋАЈ МАЛИШАНА СТРАДАЛИХ У КАЊОНУ ТАРЕ: Брат и сестра биће сахрањени заједно са мајком на гробљу у Жабљаку

М.Дробњак

Трагично страдали дечак, чије тело су данас из реке Таре извадили рониоци, и девојчица чије тело су у недељу, 9. октобра, пронашли рафтери биће сахрањени у гробљу где им је сахрањена и мајка сутра у 14.00 часова.

У петак, 7. октобра, на путу од моста на Ђурђевића Тари ка Мојковцу аутомобил је слетео у реку Тару.

У тој несрећи је страдала мајка, двадесетседмогодишња Ј.В., а једно дете је извучено из провалије са повредама и превезено у болницу, док су тело дечака рониоци пронашли данас девет километара низводно од места несреће.

Тело девојчице пронађено је 9. октобра, око три километра од места несреће.

(Срна)

БОНУС ВИДЕО:

ПУЦЊАВА У КРЊАЧИ: Убијен младић (30)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

Коментари (0)

АМЕРИ ЗАТЕЧЕНИ! Никола Јокић дошао на конференцију пред старт НБА сезоне, а причао им о Пешићу, брату, храму, ко му је непријатељ у екипи...