НОВИ ПОРАЗ ЂУКАНОВИЋА: Мило понижен као никада до сада - Лекић добио потребне потписе
ПОСЛАНИЦИ старе парламентарне већине, њих 41, ставили су потпис на данашњем састанку да Миодраг Лекић буде мандатар за састав Владе.

Фото: В. К.
То су урадили и посланици коалиције "Црно на бијело". Тиме су побијени наводи Ђукановића да Лекић нема писану подршку 41 посланика, због којег је одбио лидеру Демоса да да мандат за састављање нове Владе.
Седница Скупштине о скраћење биће одржана 30.септембра.
Лидер и посланик Нове српске деморкатије (Нова) Андрија Мандић казао ке да је председник Црне Горе Мило Ђукановић "данас покушао државни удар", али да му поручују да повуче предлог за скраћење мандата Скупштини.
- Најновији ударац на парламентарну већину, на Скупштину, на изборну вољу је данас заустављен потписима 41 посланика - казао је Мандић показавши списак са потписима.

Фото: В. К.
Истакао је да ће тема разговора бити и да председница Скупштине распише председничке изборе.
Препоручујемо

СВЕ ЈЕ ПАЛО У ВОДУ: Медојевић открио када је Мило Ђукановић изгубио америчку подршку
14. 12. 2022. у 00:01

ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје
НАЈНОВИЈА временска прогноза евопских стручњака за август показује прохладнији почетак месеца у централним деловима Европе, али се већ наговештава повратак суптропског гребена и новог таласа врелог времена. Услед присуства ниског притиска на северу континента, стварају се услови за нови топлотни талас који ће погодити већи део Европе, пише Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. у 20:19

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (4)