ПЕТНАЕСТОГОДИШЊАК ВОЗИО 200 КИЛОМЕТАРА НА ЧАС ПА ДОБИО УКОР: Малолетник дивљао на путу Подгорица-Бар
ТРИ мушкарца, од којих је један малолетан, ухапшена су јер су управљали возилом брзином већом од 100 километара на час од дозвољене на магистралном путу Подгорица - Бар, саопштено је из црногорске Управе полиције.

Фото Управа полиције
У месту Горичани јуче је контролисан Р.Б. (15) који је управљао аутомобилом брзином од 201 километар на час на делу пута гдје је брзина ограничена до 80 километара. Он је ухапшен због прекршаја у саобраћају и приведен надлежном судији за прекршаје, где му је изречена васпитна мера - укор, наводи се у саопштењу.
Припадници Групе полиције за безбедност саобраћаја јуче су контролисали С.Н. (61) који је управљао аутомобилом брзином од 194 километра на час на делу пута гдје је брзина ограничена до 80 километара. Он је ухапшен и приведен судији за прекршаје гдје је кажњен новчаном казном од 800 евра.
Данас је контролисан Ђ.П. (22) који је управљао аутомобилом брзином од 200 километара на час на делу пута гдје је брзина ограничена до 80 километара. Он је лишен слободе и приведен судији за прекршаје у даљу надлежност.
БОНУС ВИДЕО: ДЕЛОВИ ВОЗИЛА ВИСЕ СА ПАНЧЕВЦА: Страшне сцене на мосту након несреће, саобраћај блокиран
Препоручујемо

НАСИЛНИЧКА ВОЖЊА НА АУТО-ПУТУ: Ухапшен француски држављанин - возио 234 км на сат
08. 04. 2022. у 17:33

ДИВЉАО БМВ-ОМ КРОЗ ДУВАНИШТЕ: Рус возио 140 на сат, ограничење 50!
23. 03. 2022. у 17:57

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."
НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.
04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11
Коментари (0)