ОКРИВЉЕН ЗА ТЕШКО УБИСТВО: Претучена трудна супруга, мајка троје малолетне деце подлегла повредама

Б. Дабић

03. 02. 2022. у 18:08

ДАЛИБОР Николић (33) држављанин Босне и Херцеговине окривљен је за кривично дело – тешко убиство извршено на штету бремените супруге, Зумрите Нерде (27) из Бара.

ОКРИВЉЕН ЗА ТЕШКО УБИСТВО: Претучена трудна супруга, мајка троје малолетне деце подлегла повредама

Фото Илустрација Deposhitphoto

Више државно тужилаштво у Подгорици донело је наредбу о спровођењу истраге против окривљеног који је ухапшен 17.јануара због сумње да је извршио кривично дело насиље у породици, или породичној заједници. Ухапшен је на граничном прелазу Добраково дан након што је његову невенчану супругу у коми комшија донео у Општу болницу Бар.

Млада жена је преминула 22. јануара у Клиничком центру Црне Горе од последица пребијања које се догодило у њиховом дому у барском насељу Соколана. Више девно физичко малтретирање несрећне жене догодило се у присуству троје малолетне деце, најстарије 11, а најмлађечетри године.

-Након што је Више државно тужилаштво у Подгорици од стране Основног државног тужилаштва у Бару ( у ком је формиран против Д.Н., због кривичног дела насиље у породици, или у породичној заједници) обавештено да је оштећена З.Н. преминула од задобијених последица, наложено је да се списи овог предмета достави на надлежност Вишем државном тужилаштву у Подгорици, због постојања основане сумње да је у конкретном случају извршено кривично дело из надлежности овог тужилаштва”, наводи се у саопштењу Вишег државног тужилаштва.

БОНУС ВИДЕО - ВЕЛИКА МЕЂУНАРОДНА АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ: Ухапшени Срби, потерница издата и у Бугарској

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића

МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића

ДРЖАВНА секретарка у Министарству спољних послова (МСП) Републике Србије Невена Јовановић огласила се на друштвеној мрежи "X" поводом коментара портпарола Министарства спољних послова Русије Марије Захарове на рачун Србије и председника Републике Александра Вучића, истакавши да они као МСП изражавају изненађење поводом истих.

07. 11. 2025. у 14:04

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.

09. 11. 2025. у 13:28

Коментари (0)

СВЕТ ЈЕ ЗАТЕЧЕН: Ево шта је Северна Кореја управо урадила