ЗЕЛЕНАШИО, ПА ПРЕТУКАО: Хапшење у Беранама

М. С.

24. 01. 2022. у 12:45

ЗБОГ сумње да је извршио кривично дело тешка телесна повреда и кривично дело зеленашење, полиција у Беранама је по налогу основног државног тужиоца у овом граду ухапсила М.Ш. (24) из овог града, који је након тогаприведен тужиоцу.

ЗЕЛЕНАШИО, ПА ПРЕТУКАО: Хапшење у Беранама

Фото Управа полиције

Он је ухапшен након што је полиција обавештена да је у Општу болницу у Беранама примљено Н.Ђ. (30) из овог града са тешким повредама насталим насиљем.

- Полиција је од њега прикупила обавештење, те дошла до сумње да му је повреде нанио М.Ш. (24), као и да је М.Ш. дао Н.Ђ. новац на позајмицу уз несразмерну каматну стопу. Упознат је надлежни тужилац у Основном државном тужилаштву у Беранама који је наложио да се М.Ш. лиши слободе због сумње да је извршио кривично дело тешка телесна повреда и кривично дело зеленашење, саопштила је Управа полицције Црне Горе поводом овог догађаја.

БОНУС ВИДЕО - ВЕЛИКА ТРАГЕДИЈА У ЦРНОЈ ГОРИ: На данашњи дан 2006. године воз се сурвао у провалију

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим (ВИДЕО)

СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)

ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.

17. 02. 2026. у 20:01

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

Коментари (0)

Истражујемо: Колика је стварна распрострањеност болести зависности од игара на срећу у Србији?