СА БЕРЕТОМ КРЕНУО У БОЛНИЦУ: Црногорац ухапшен на улазу у Клинички центар, у оквиру било 7 метака!

Новости онлајн

13. 01. 2022. у 15:56

ПОЛИЦИЈА је у Подгорици данас ухапсила безбедносно интересантно лице А.К. (31) код којег је пронађен пиштољ и седам комада муниције.

СА БЕРЕТОМ КРЕНУО У БОЛНИЦУ: Црногорац ухапшен на улазу у Клинички центар, у оквиру било 7 метака!

Фото: С. Ђ.

“Наиме, данас око 12 часова подгоричка полиција је, поступајући по пријави запослених Клиничког центра Црне Горе, у кругу Клиничког центра контролисала безбеднонсо интересантно лице А.К. и код њега пронашла пиштољ марке „Пиетро Беретта” 7.65 мм са оквиром у којем се налазило седам комада муниције”, навели су из Управе полиције.

О догађају је, како су казали, обавештен државни тужилац у Основном државном тужилаштву у Подгорици који је наложио да се А.К. ухапси због сумње да је извршио кривично дело недозвољено држање оружја и експлозивних материја.

Осумњичени ће сутра бити приведен надлежном тужиоцу уз кривичну пријаву.

(ин4с)

БОНУС ВИДЕО:

КАД ДРЖАВА БРИНЕ О ШАМПИОНИМА! Како су се низали успеси Србије у 2021.

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница

КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница

ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...

24. 03. 2026. у 22:24

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

ИМА ЖИВОТА И БЕЗ ЕУ - ОНА ЈЕ САМО СЕНЗАЦИЈА Милановић изненадио изјавом: Она је фасада и надоградња, и то док траје...

"ИМА ЖИВОТА И БЕЗ ЕУ - ОНА ЈЕ САМО СЕНЗАЦИЈА" Милановић изненадио изјавом: "Она је фасада и надоградња, и то док траје..."

ХРВАТСКИ председник Зоран Милановић примио је данас у Загребу македонску председницу Гордану Сиљановску Давкову и поручио да процес приступања њене земље предуго траје, да не може да даје савете, али да има живота и без Европске уније (ЕУ).

25. 03. 2026. у 10:29

Коментари (0)

Нова генерација за све генерације