УБИЈЕН ДЕЈАН ЛАКУШИЋ У ПОДГОРИЦИ: Упуцан у кафићу, полиција блокирала улице

ПОДГОРИЧАНИН Дејан Лакушић убијен је вечерас у Подгорици око 18 часова у ватреном обрачуну који се догодио у Улици Братства и јединства.

УБИЈЕН ДЕЈАН ЛАКУШИЋ У ПОДГОРИЦИ: Упуцан у кафићу, полиција блокирала улице

Илустрација полиција Фото АП

Полиција је ухапсила Горана Алексића, такође из Подгорице који се сам предао.

Незванично сазнајемо да је  Алексићу Лакушића испалио неколико хитаца, док је овај седео на тераси једног локала у тој улици.

Лакушић је од раније био познат полицији као безбедоносно интересантно лице.

Служио је казну затвора у трајању од шест година због кривичног дела злочиначко удруживање и посредовање у вршењу проституције, у случају познатом као "Афродита".

БОНУС ВИДЕО: ХУЛИГАНИ УНИШТАВАЈУ ЦЕТИЊЕ Комите праве хаос

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову