МЕДОЈЕВИЋ ПРИХВАТИО ПОЗИВ НА ТВ ДУЕЛ: Чека се одговор министра
ПРЕДСЕДНИК Покрета за промјене и један од лидера Демократског фронта Небојша Медојевић прихватио је позив на ТВ дуел са министром финансија и социјалног старања Милојком Спајићем.
Фото: Принтскрин А1ТВ
- Верујемо да ће и Сингапурчанин прихватити позив, јер нема од чега да се плаши Лидер ПЗП-а и један од лидера ДФ-а Небојша Медојевић прихватио је позив главне и одговорне уреднице ТВ Адриа и ауторке емисије ,,Прес Плус” Рајке Раичевић да укрсти аргументе са актуелним министром финансија и социјалног старања Милојком Спајићем на тему тзв. Маршаловог плана и програма ,,Европа сад” - наводи се у саопштењу ПЗП-а.
Како наводе из ове партије, први човек ПЗП-а се радује емисији и нада се да ће и актуелни министар такође прихватити позив да у, уживо преношеној, тв дебати изађе на црту господину Медојевићу, а све у циљу транспарентности како би јавност могла да извуче тачне и прецизне податке које, за сада, господин Спајић крије „као змија ноге”.
- Лидер ПЗП-а сматра да нема боље прилике од ТВ дебате да министар Спајић представи Маршалов план а да заузврат чује контрастав једног од лидера ДФ-а па да након емисије грађани извуку поуке и оцене наступ и ставове учесника горе поменуте емисије - закључено је у саопштењу.
Препоручујемо
МЕДОЈЕВИЋ УПОЗОРИО: Опасан пут ка нестабилности и сукобима у Црној Гори
25. 11. 2021. у 16:01
ЛАЈЧАК БИ ДА КРОЈИ КАПУ ПОДГОРИЦИ: ЕУ жели да Црна Гора има проевропску владу
26. 11. 2021. у 22:30
РУСИ ОБЈАВИЛИ СПИСАК НАЈВЕЋИХ НЕПРИЈАТЕЉА: Ево на ком је месту Хрватска
РУСКИ ски лист „Взгљад“ саставио је и у уторак објавио „Рејтинг непријатељских влада“ како би показао разлику између држава које се свесно супротстављају Русији и оних које су на ту одлуку „против њихове воље натерале спољнополитичке околности“, преноси Слободна Далмација.
14. 11. 2025. у 16:54
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
Полиција улетела на свадбу, ХАПСИ МЛАДУ - а тек објашњење! Ово је ЛУДНИЦА (ВИДЕО)
ЧАК и на најлепшим свадбама понекад се десе непредвиђене ситуације, ситне грешке или чак већи инциденти.
14. 11. 2025. у 16:23
Коментари (0)