ВРХ КРИМИНАЛНЕ ПИРАМИДЕ: Медојевић открио који моћни политички лидер је формирао кавачки и шкаљарски клан (ВИДЕО)
ЈЕДАН од лидера Демократског фронта и председник Покрета за промјене Небојша Медојевић говорио је о организованом криминалу на Балкану за "Ново викенд јутро".

Фото: Принтскрин ТВ Пинк
Медојевић каже да је држава Црна Гора формирала кавачки и шкаљарски клан.
- На врху те пирамиде је Мило Ђукановић. Организовани криминал у Црној Гори је политички феномен који се само случајно одвија на улици пиштољима, аутоматима, сад видимо и секирама, машинама за млевење меса... - рекао је Медојевић.
Он је за јутарњи програм на ТВ Пинк изјавио да је Западни Балкан намењен да буде "Латинска Америка Европе".
- У Црној Гори немамо полицијске снаге које могу да ухапсе Мила Ђукановића - тврди Небојша Медојевић.
Лидер Покрета за промјене указао је на значај Луке Бар за шверц. Он је рекао да Ђукановић има везе са деловима опозиције у Србији.
(АЛО!)
БОНУС ВИДЕО: ПРОЦУРИО СНИМАК СА ЦЕТИЊА - Мило и Чанак хаос на Цетињу организовали уз чивас и пиво
Препоручујемо

БАЛКАН БАЛКАНСКИМ НАРОДИМА! Медојевић јасно рекао - Не можемо више да чекамо Брисел
05. 11. 2021. у 19:05

НОВА АФЕРА У ЦРНОЈ ГОРИ: Милан Кнежевић открио прислушкивања посланика ДФ
05. 11. 2021. у 16:23

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (0)